Bilgi : Isg Katipte A Belge Numaram Gözüküyor

ilker1

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
63790

terazisinan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Alp bey cevap için teşekkürler. Osgblerde firmaları sisteme ben tanımlıyorum, firmalar onaylıyorlar. Aynı şekilde iptal ederim, tekrar girip firmaların beni onaylamasını isterim sorun değil. Ama isg katipte B olarak kendimi tam zamanlı onaylamak istediğimde sorun yaşar mıyım noktasında şüphelerim var. Osgb yetkilisi olarak sistemde C belgem tanımlı,Cyi iptal ettikten sonra Byi kabul etmez ise uğraş dur.

Merhaba

Bu konuyla alakalı bir gelişme var mı acaba? Sorunu çözebildiniz mi?

Ersin K

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (A)
Alp bey cevap için teşekkürler. Osgblerde firmaları sisteme ben tanımlıyorum, firmalar onaylıyorlar. Aynı şekilde iptal ederim, tekrar girip firmaların beni onaylamasını isterim sorun değil. Ama isg katipte B olarak kendimi tam zamanlı onaylamak istediğimde sorun yaşar mıyım noktasında şüphelerim var. Osgb yetkilisi olarak sistemde C belgem tanımlı,Cyi iptal ettikten sonra Byi kabul etmez ise uğraş dur.
Ben bireysel olarak yapamadım. Siz firma olarak mı tanımlıyorsunuz . Bireysel olarak ben bir şey yapamıyorum Acaba bil mediğim bir yer mi var.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.