Soru : Isg Katip'e Giremiyorum

Esra ÇUKADAR EDİKLİ

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar ben bu 24 mayısda sınava girdim ve c sınıfını kazanarak ilk adımı geçtim fakat parayı da yatırmama rağmen bir türlü isg katibe giremiyorum hata veriyor tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var aksi halde sınavı kazanmanın daha kolay olduguna inanmaya başlıyacağım:))

metteora

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
24 Mayıs da B sınıfını kazandım para yatırdım, İSG katipde hala C olarak gösteriyor, Eşimde C yi kazandı o da sizin gibi sisteme giremiyor, bi de 1 Temmuz a kadar okul bilgilerini güncelleyin demişler bi açıklamada yok bugünde son gün

Tolga TERCAN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Bende giremiyorum isg katipe ne yapmam gerekiyor para yatırmayınca açılmıyor mu bu acaba:?

Tolga TERCAN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
az önce eğitim aldığım kurumu aradım sorun çözüldü

duncan34

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
para yatırıp belge numarasını görelebilen arkadaşlar var mı acaba?bende 28 haziran da sertifika ücretini ziraat bankasından yatırdım ancak isg katip de hala bir değişiklik yok.

falcon168

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
para yatırıp belge numarasını görelebilen arkadaşlar var mı acaba?bende 28 haziran da sertifika ücretini ziraat bankasından yatırdım ancak isg katip de hala bir değişiklik yok.
Benim sınıfı güncellemişler B olarak görünüyor. 30 Haziranda

Tolga TERCAN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
15-20 gün beklenmesi gerekiyr dediler yoğunluktan dolayı

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.