Soru : İsg Katip'de Çıkan Uyarı Yazısının Sebebi

İSG ÖZGÜÜR

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
İsg Katip üzerinde uzman ve hekim ataması mevcut olduğu halde bu uyarı çıkıyor bunun sebbi nedir acaba bilen var mı? Yeni çalışma sürelerine göre uzman ve hekim sözleşmelerini yeniledik yinede ekranda bu görüntü çıkıyor bunun sebebini bilen varsa yardımcı olabilir mi?

isgkatip_.png

Halit Forever

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
süreyi arttırdığınız halde uyarı vermiş.. bizde de durum aynı..

smuluca

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
süreyi arttırdığınız halde uyarı vermiş.. bizde de durum aynı..
İsg Katip üzerinde uzman ve hekim ataması mevcut olduğu halde bu uyarı çıkıyor bunun sebbi nedir acaba bilen var mı? Yeni çalışma sürelerine göre uzman ve hekim sözleşmelerini yeniledik yinede ekranda bu görüntü çıkıyor bunun sebebini bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Ekli dosyayı görüntüle 27305
Ben bu resimdeki kırmızı ünlem uyarı işaretleriyle; İş Güvenliği uzmanı sınıfının uygun olmadığını ve diğer sağlık personelinin ise tanımsız olduğunu anlıyorum.

Halit Forever

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Ben bu resimdeki kırmızı ünlem uyarı işaretleriyle; İş Güvenliği uzmanı sınıfının uygun olmadığını ve diğer sağlık personelinin ise tanımsız olduğunu anlıyorum.
sınıfı uygun olmayan uzmanı zaten görevlendiremezsiniz..

İSG ÖZGÜÜR

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Şantiyemiz için A uzmanı atadık yetrsiz olmasına imkan yok

SaO

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Merhaba,

Maalesef benim çalıştığım işyerinde de aynı sorun var. Uzmanı farklı projelerde(aynı şehirde) girişlerini kısmı zamanlı olarak istenilen süreden fazla girmeme rağmen uyarı işareti gitmedi. Nereye sorduysam çözüm bulamadılar. Sözleşmeleri iptal et tekrar gir dediler onu da yaptım ancak değişen bir şey olmadı.

Konu hakkında bilgisi olan var mı acaba?

Serhat ÖZCAN iS

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Arkadaşlar konuyla ilgili bakanlıktan aldığımız bilgi şu şekilde;sistem üzerinde ciddi hatalar barındırdığı uyarı işaretlerini dikkate almamamızı ve mevcut sistemin yakın zamanda komple değiştirileceği söylendi.

Halit Forever

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
komple değişmesi iyi olur..

SaO

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Sistemin değişmesi yerinde bir karar olacaktır.

A ve B sınıflarının girişlerinde uyarı verdiği için C sınıfı uzmanın atamasını da yapamıyorum. Sistem uygun hale getirilmeden neden yarım yamalak değişiklikler yapılıyor onu da anlamıyorum.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.