Soru : İsg Katip Sözleşme

volkan8490

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
İSG Katip sisteminin devreye girmesi ile birlikte çalışmakta olduğum firma ile sözleşme yeniledim. Firma ve ben sözleşmeyi onayladık. Detay görüntüle kısmından sözleşmeyi incelediğimizde; sözleşme mevzuata uygun mu kısmında uygun değil yazıyor. Tek hizmet verdiğim işletme burası. Nasıl bir yol izlemek gerekir bu konuda.
Aynı durumu yaşayan arkadaşlar var mı.

1676282597898.png

İskender Karpuzcu

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Atamayı yaptıktan sonra büyük ihtimal personel artışı olmuştur, kontrol edin ,öyleyse isg katipten atamayı silmeden güncelleme yapmanız yeterli olur.

volkan8490

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Atamayı yaptıktan sonra büyük ihtimal personel artışı olmuştur, kontrol edin ,öyleyse isg katipten atamayı silmeden güncelleme yapmanız yeterli olur.
Ben İSG katipte sözleşme güncelleme yapamıyorum. Firmanın mı yapması gerekir.

SERHAT DERICI

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
İSG Katip sisteminin devreye girmesi ile birlikte çalışmakta olduğum firma ile sözleşme yeniledim. Firma ve ben sözleşmeyi onayladık. Detay görüntüle kısmından sözleşmeyi incelediğimizde; sözleşme mevzuata uygun mu kısmında uygun değil yazıyor. Tek hizmet verdiğim işletme burası. Nasıl bir yol izlemek gerekir bu konuda.
Aynı durumu yaşayan arkadaşlar var mı.

Ekli dosyayı görüntüle 47625
Merhaba Aynı sorunu bende yaşadım... Çok araştırdım... sözleşmeyi iptal edip tekrar talep oluşturup onaylayın sorun çözülüyor : )

chemist34

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba Aynı sorunu bende yaşadım... Çok araştırdım... sözleşmeyi iptal edip tekrar talep oluşturup onaylayın sorun çözülüyor : )
Merhaba, İSG Katip sistemi SGK’dan veri çekiyor, mevcut personel sayısı atama yapılan personel sayısını geçmesi durumunda sözleşme mevzuata uygun değil olarak görünmektedir, atamanın mevcut personel sayısına göre güncellenmesi gerekmektedir.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.