Soru : İsg Katip, İş Yeri Ziyaretleri Giriş Kısmı

Tugan Altunkaya

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Herkese iyi çalışmalar.

İsg katip sistemi üzerinde "iş yeri ziyaretleri" isimli yeni bir erişim kısmı eklenmiş. biraz inceledim, firma ziyaretlerimizi detaylı bir şekilde sisteme girilmesini sağlayan bir ekran çıkıyor, bu detaylar arasında firma adı, ziyaret tarihi, firmaya giriş ve çıkış saati ayrıca ziyaret sebebi gibi içerikler mevcut.

Konu hakkında detaylı bilgiye sahip olanlar burada paylaşırsa hepimizin yararına olacaktır.

Halit Forever

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
geliştirmişler... ama açıklama yok...

Mustafa Yıldırım

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
açıklamaya gerek yok arkadaşlar yapılan işleri bakanlığa bildireceksiniz. Uzun zamandır konuşulan bi iş bu zaten. Ama geliştirilecek sanırım ilerleyen zamanlarda , keşke tespit ve önerileride ekleselerde bildirim sorumluluğundan kurtulsak.

Halit Forever

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
OSGB'ler için dosya ekleme kısmı da gelmiş..

Uzman Özlem

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Yani; tam zamanlı çalışıyorsak da giriş mi yapacağız biz buna, iyi de ne sıklıkla. Her gün bulunduğum işyerini günlük puantaj doldurur gibi doldurmak biraz abes geldi. Açıklama yapılması lazım bence ve Tespit ve Öneri defterini buraya girmeyi düzenleseler keşke, çok iyi olur bizim için. İlerleyen günlerde onu da eklerler diye düşünüyorum.

Halit Forever

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Tespit öneri ve risk değerlendirme formları da eklenebilir olmalı..

şükrü karaca

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar bence sonraki aşamalarda tespit ve öneri defterini de ekleyeceklerdir.

Mustafa Yıldırım

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
onlar osgb ekranından ekleniyor arkadaşalar. dosya ekleme kısmı vaar. ama belge ismi eklemek zorunlu diyor. belge ismi yazılmıyor. sanırım sorun var düzelteceklerdir.

Mustafa Yıldırım

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
ayrıca işveren ekranlarınada ziyaretler , osgb evrakları, ve lab. evrakları sekmelerini eklemişler

Mustafa Yıldırım

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
şimdi soru şu, firma ziyaretleri isg katipe girilmezse 20 ceza puanı gelirmi? uzman yada hekime gelirse 100 puanda sertifikanı 6 ay askıya alınması sorunu ile karşılaşabiliriz.

nurcan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
hala sorun var dosya adı yazılamıyor

nurcan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Pardon sorun yok , işyeri ziyaretlerine girip yeni dediğinizde zorunlu alan yazan yerdeki mavi işaret butonuna basınca kurumların listesi çıkıyor. Ziyaret ettiğiniz kurumu seçim yaptığınız işlemi gün vd saatini giriyoruz

HALİT ATİK OSGB

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
haziran ayında yapılan çsgb toplantısında bununla ilgili açıklama yapmışlardı bu gördükleriniz sadece ön çalışamdır uygulanması hakkında ya tekrar tanıtım toplantısı yapılacaktır. yada isg duyurularından bununla igili gerekli açıklama apılacaktır. açıklama yapılmadığı takdirde bu eklenen yeni eklentilerden sorumlu değiliz fakat önümüzde bizleri sıkı ve sıkıntılı günler bekliyor diyebiliriz.

Mustafa Yıldırım

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Pardon sorun yok , işyeri ziyaretlerine girip yeni dediğinizde zorunlu alan yazan yerdeki mavi işaret butonuna basınca kurumların listesi çıkıyor. Ziyaret ettiğiniz kurumu seçim yaptığınız işlemi gün vd saatini giriyoruz
sorun var dosya yüklenemiyor. sorun yok uzman ziyaretleri girebiliyor. osgb ekranındaki dosya yükleme sekmesinde sorun var , uzman ekranında sorun yok.

abide topal

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
arkadaşlar bu bilgileri nerden alıyosunuz herhangi bir açıklama yok.

ece öner

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
OSGB personelleri dışında işyeri ziyaretlerini doldurmaya başlayan varmı peki

ece öner

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
ben kamuda kısmı zamanlı görevliyim.aylık 80 saat içe görevlendirme yapıldı yani. aynı gün içinde hem eğitim hem saha kontrolü yaptıysak bunu iki iş olarak gireceğim o zaman sisteme. Birde benim kurumumda alt birim hep merkezi birim diye çıkıor oysa sdk numaramız tek ama 14 farklı birim var. ben başka başka birimlere gidiorum ve burayı değiştiremiyorum. böle olması bir sorun yaratırmıki?

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.