Tartışma : Isg Katip Duyurusu; Gezici Sağlik Tarama Araci Uygunsuzluğu

sevgay

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
merhabalar,

sitede aradım ama yaklaşık 12.08 de İSG katipte yayımlanmış olan duyuru ile ilgili hiçbir yorum, bilgi...göremedim..Bence son derece önemli bir konu. Ancak maalesefki gene net değil. oldukça kısa ve anlaşılmaz. ucu bucağı açık. konu ile ilgili detay bilgi sahibi arkadaşlar acaba konunun aydınlanması için yardımcı olabilirler mi?

Teşekkürler, iyi çalışmalar dilerim...

12.08.2014

Gezici Sağlık Araçları Hakkında

Sağlık Bakanlığı’nın 21/03/2014 tarih ve 622.02 sayılı yazısında Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimlerince, temel laboratuvar ve radyolojik tetkik hizmetlerinin gezici sağlık aracı içinde verilmesinin uygun olmadığı aksinin tespiti halinde ilgili kişilerin 992 sayılı Seriri Taharriyat ve Tahliliat Yapılan ve Masli Teamüller Aranılan Umuma Mahsus Bakteriyoloji ve Kimya Laboratuvarları Kanunu’nun 9 uncu maddesi hükmünce cezalandırılacağı yönünde bilgilendirme yapılmıştır.

Bilgilerinize rica olunur.

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.