Soru : Isg Eğitimleri Hk

ERDEM REÇBER

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar merhaba ,

Perakende satış mağazalarına İSG eğitimi hangi konuları içermelidir acaba ?

osman.koyuncu

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
İSG Eğitimi derken Temel İSG Eğitimini kast ediyorsanız bu sektöre veya işe göre değişmez , konu başlıkları ilgili yönetmelikte var. Temel İSG Eğitimini verdikten sonra tehlikeli gördüğünüz çalışmalar ile ilgili (örnek olarak ben sanayi de çalışıyorum ve yılda bir defa bakım ekiplerine , kimyasal kullanan kişilere ve elle taşıma işleri yapanlara ilgili konularda daha geniş kapsamlı ek eğitimler veriyorum.) olarak ek eğitim programları yapabilirsiniz. Ek eğitim programlarında mağazacılık olması sebebi ile Ergonomi ve elle taşıma konuları ideal olacaktır sanırım.

ERDEM REÇBER

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
İSG Eğitimi derken Temel İSG Eğitimini kast ediyorsanız bu sektöre veya işe göre değişmez , konu başlıkları ilgili yönetmelikte var. Temel İSG Eğitimini verdikten sonra tehlikeli gördüğünüz çalışmalar ile ilgili (örnek olarak ben sanayi de çalışıyorum ve yılda bir defa bakım ekiplerine , kimyasal kullanan kişilere ve elle taşıma işleri yapanlara ilgili konularda daha geniş kapsamlı ek eğitimler veriyorum.) olarak ek eğitim programları yapabilirsiniz. Ek eğitim programlarında mağazacılık olması sebebi ile Ergonomi ve elle taşıma konuları ideal olacaktır sanırım.

Dediğiniz gibi ergonomi, elle taşıma birde ekranlı aletler ile çalışma temel eğitimleri uygun olacaktır.
Teşekkür ederim.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.