Isg Eğitim Katılım Belgesi Hk.

kadir serkan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhabalar

isg eğitimleriyle alakalı kafamı karıştıran durumlar mevcut, yardımcı olursanız sevinirim.

Firmalara yarı zamanlı hizmet veriyorum

Şimdi her işe başlayana isg eğitimi veriyorum, Yeni işe başlayana vereceğim eğitimin süresi sizce ne olmalı?

Mesela iş başı yaptığında 4 veya 8 saatlik bir temel isg eğitimi verip daha sonra çalışanların eğitimlerinin usul ve esasları yönetmeliğine göre yıl içinde alması gereken eğitimleri mi vereyim.

Yoksa direkt işe başladığında yıl içerisinde alması gereken eğitimlerin bir kısmını mı vereyim.

Katılım belgesi düzenlemek istiyorum ama belgeye eğitim konusuyla alakalı ne yazacağımdan emin değilim

"X saatlik temel iş güvenliği eğitimi katılım belgesini almaya hak kazanmıştır." mı yazmalıyım.

yoksa

" Çalışma mevzuatı ile ilgili bilgiler, Çalışanların yasal hak ve sorumlulukları, İşyeri temizliği ve düzeni, İş kazası ve meslek hastalığından doğan hukuki sonuçlar konularını kapsayan X saatlik eğitime katılarak belgeyi almaya hak kazanmıştır." şeklindemi hazırlayayım.

Eğitimlerde izleyeceğim yolu tam netleştiremiyorum.

Sizler nasıl bir yol izliyorsunuz.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.