İsg C Sınavını Nasıl Geçeriz? | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

İsg C Sınavını Nasıl Geçeriz?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Sonrası Tartışmalar' kısmında Recep UYGUN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Recep UYGUN

Recep UYGUN TÜİSAG Üyesi

sınava 2 seferdir gülay şengel'in 3500 soru kitabiyla hazirlaniyorum.

acik soylemek gerekirse iki sinava da uzun bir maraton olarak hazirlanamadim.

onemli gordugum sorulari ezberleyip girdim

2017 aralikta 60 ile kaldim
    2018 mayis'tan da 65 ile falan kalacagim gibi gozukuyor.

bu sinavi osym yaparken gecenler hangi kaynaklardan hazirlandilar ?

ezber yaparken nasil taktikler izliyorlar ?

70 alabilmek icin gunde kac saat ne kadar zaman icinde hazirlandilar ?

hedef artik aralık ayinda gecmek. o zamana kadar cok var ama artik dert oldu bu sınav.

detayli ve yonlendirici yanitlarinizi bekliyorum

şimdiden teşekkürler

2. Barış GÖKTAŞ

Barış GÖKTAŞ TÜİSAG Üyesi

Recep Bey merhabalar ;
    Sınavda başarılı olanlar genelde Hakan Erdoğan hocamızın paylaşımları ile hazırlanıyorlar. Bende 68'le kalanlardanım işlerden dolayı pek fazla bakamıyorum. Ama kesinlikle tavsiye ederim.

Last edited by a moderator: 21 Mayıs 2018
    Recep UYGUN bu yazıya teşekkür etti.
  3. yılmaz muhtar akkaya

yılmaz muhtar akkaya TÜİSAG Üyesi

konu tekrar sayımı hatırlamıyorum.15 kez 4857- 15 kez 6331 tekrarı yaptım. iş çıkışı günlük 1 saat ders çalışma üstüne minimum 100 soru çözümü. ocak 2 başlangıç mayıs 16 bitiş toplamda 15 bin civarı soru çözümü yapmışım.risk med 3888 kitabını aldım 3 tekrar yaptım.ayrıca 4-5 farklı test kitabı bitirdim.

38 doğruyla gececek gibiyim kısmetse. böyle zor bir sınavı rüyamda görsem inanmazdım. kalanlar üzülmesin diğer sınavda eminim sorular daha mâkul olacaktır.

4. Barış GÖKTAŞ

Barış GÖKTAŞ TÜİSAG Üyesi

Siz bu kadar çalışmaya 48-49 soru yapmış olmanız lazımdı az daha sınavı geçemeyecekmişsiniz. Hakan Erdoğan'ın sadece yayınladığı sorularla & özet bilgilerle 40 doğru yapılabilirdi çok rahat.

yılmaz muhtar akkaya bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica