Soru - İsg Belge Ücreti Hk. | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Soru İsg Belge Ücreti Hk.

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığına Giriş' kısmında Orhan ESKİCİOĞLU tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Orhan ESKİCİOĞLU

Orhan ESKİCİOĞLU TÜİSAG Üyesi

Merhabalar,

İSG C sınıfını kazandım, belgenin aktif olabilmesi için yatırılan 413 tl'nin bir zaman aralığı varmı ? İstediğim zaman yatırabilirmiyim ?

2. Gül Bahar

Gül Bahar TÜİSAG Üyesi

bir zamanı yok diye biliyorum lakin ücret 472 ₺ oldu.

Emre ERTÜRK bu yazıya teşekkür etti.
  3. Seyit GÜVENÇ

Seyit GÜVENÇ TÜİSAG Üyesi

sınav sonucunun açıklandığı yazıda son tarih vardır.

4. Gül Bahar

Gül Bahar TÜİSAG Üyesi

bir zamanı yok diye biliyorum lakin ücret 472 ₺ oldu.
    170 i aradığım zaman sormuştum yok öyle birşey demişti isterseniz arayıp bilgi alabilirsiniz.

Orhan ESKİCİOĞLU bu yazıya teşekkür etti.
  5. Ahmet Akın ALBAYRAK

Ahmet Akın ALBAYRAK TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar yanlış bilgi vermek istemem ama 5 yıl önce 3000 SGK prim gününe göre A sınıfı uzmanlık hakkı verilen bir arkadaşım önce sınavı geçememiş, ancak sonrasında iptal edilen sorulardan sonra geçtiğini 2 ay önce farketti. 5 yıl önce geçtiği ama almadığı belgesini parasını ve gerekli evrakları vererek aldı. Sorun yok yanı söz konusu para olduktan sonra belgenizi verirler sorun olmaz :) Canınızı sıkmayın, umarım anlatabilmişimdir.

EzgiYıldız, Orhan ESKİCİOĞLU ve 6666 bu yazıya teşekkür etti.
  6. Orhan ESKİCİOĞLU

Orhan ESKİCİOĞLU TÜİSAG Üyesi

çok teşekkürler arkadaşlar

7. Cjk

Cjk TÜİSAG Üyesi

Merhaba ücreti yatırınca belge nereye ne zaman gelir acil cevap lütfen

8. Ahmet Akın ALBAYRAK

Belge isg katipte belirttiğiniz adrese geliyor. Ben ile aldığımda uzun sürede geldi ama artık kısa sürede geliyor diye biliyorum.

9. Buğra58

Buğra58 TÜİSAG Üyesi

Belgeler basılı olarak adrese gönderilmiyor. E imzalı olarak isg-katip sisteminde tanımlandıktan sonra isterseniz e imzalı sertifikanızı indirip kendiniz yazdırabiliyorsunuz.

10. Ahmet Akın ALBAYRAK

Emin misiniz? Benim C belgem gelmişti, ancak o zamandan sonra değişti ise bilmiyorum?

11. Buğra58

Buğra58 TÜİSAG Üyesi

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARININ GÖREV, YETKİ, SORUMLULUK VE EĞİTİMLERİ HAKKINDA YÖNETMELİK
    İş güvenliği uzmanlarının belgelendirilmesi

MADDE 28/A –(Ek:RG-30/4/2015-29342)

(1) İş güvenliği uzmanlığı belgesi almaya hak kazanan adayların belgeleri e-devlet sistemine geçildikten sonra Genel Müdürlükçe elektronik olarak düzenlenir.

(2) Adaylar, belgelerinin düzenlenebilmesi için bu Yönetmelikteki şartları yerine getirdiklerine dair belge ve bilgileri elektronik ortamda Genel Müdürlüğe bildirmekle yükümlüdür.

(3) Genel Müdürlüğe bildirilen belge ve bilgilerin doğruluğundan adaylar sorumludur.

Belge basımı ile ilgili rehber: http://www3.csgb.gov.tr/csgbPortal/ShowProperty/WLP Repository/isggm/dosyalar/belge_basim_rehber

Ahmet Akın ALBAYRAK bu yazıya teşekkür etti.
  12. Seyit GÜVENÇ

Seyit GÜVENÇ TÜİSAG Üyesi

Aynen Buğra598rumuzlu üyemizin dediği gibi İSG-KATİP üzerinden indirip yazıcınızdan çıktısını alıyorsunuz.

13. Semih bulut

Semih bulut TÜİSAG Üyesi

29 ocak 2018 itibarı ile herşey dahil 472 lira değil mi efendim

14. Larem

Larem TÜİSAG Üyesi

Ben henüz almadım belgemi zaman kısıtlaması yok dimi istediğimiz zaman alabiliriz

15. Gül Bahar

Gül Bahar TÜİSAG Üyesi

sınav açıkladıktan sonra arayıp sordum 472₺ lira olduğunu söylediler herşey dahil .

Semih bulut bu yazıya teşekkür etti.
  16. Semih bulut

Semih bulut TÜİSAG Üyesi

Ya ben de gittim orada fiyatı söylüyorlarmış zaten. 472 lira ödedim. Bu arada 2013 aralıkta sınavı kazanmıştım. Bir şey daha alo 170 ile canlı destek ile hızlı bir şekilde cevap veriyorlar.

Gül Bahar bu yazıya teşekkür etti.
  17. Ahmet Akın ALBAYRAK

Merhaba;

Bildiğim kadarı ve yaşadığım bu duruma dayanarak bir zaman kısıtlaması olduğunu düşünmüyorum. Ancak yinede alo 170 veya İSGGM' den bilgi alabilirsiniz.

Not: Tüm bu curcuna para kazanmak için olduğundan siz parayı ne zaman verirseniz verin sınavı geçtiğiniz müddetçe belgenizi verirler diye düşünüyorum :)

İyi günler

18. Cjk

Cjk TÜİSAG Üyesi

Arkadaslar merhaba, isg katip uygulaması üzerinden sertifika indirmede sadece arka plan çıkıyor, sertifika kısmı aktif olmuyor ve e-imzalı sertifika dosyası bulunamadı diyor, sorun ne olabilir, tesekkurler

19. Gül Bahar

Gül Bahar TÜİSAG Üyesi

İsg katipe girdikten sonra sertifikalar bölümünde sertifikanızın aktif olup olmadığına bakın şayet sınavı kazandığınız halde aktif gözükmüyor ise 170 i arayın.

Cjk bu yazıya teşekkür etti.
  20. Larem

Larem TÜİSAG Üyesi

Merhaba ben bugün sertifika parasını yatırdım bundan sonra ki süreçte ne yapıcam

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica