Isg Alanında Doktora Yapmak

ersancavdar

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
İSG uzmanlarının görev,yetki ve sorumlulukları hakkında yönetmelikte A sınıfı uzman olmayla ilgili bahsedilen Doktora yapmış olma ile ilgili madde kimler için? şimdiye kadar doktora nerelerde,kimler yapmış? şimdilerde doktora programı açabilen üniversite yok,yapanlar nerelerde yapmış bu doktorayı? bilen varsa yazar mı arkadaşlar?

dogancengiz35

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Merhaba. Ben daha çok özel üniversitelerde karşılaşıyorum. Ama en basitinden İstanbul ticaret Ünv 8 dönem için toplam 25.000 TL +KDV istiyor. Artı 55 ales ve yds den 60 istiyor. Bilginize.

futboldans

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
25.000 TL +KDV ,,hey maşallah

Hiç gerek yok yüksek lisans yap 7000 TL falan hemde iki dönem, sonra B sınıfı ol, A lara da bakabiliyosun zaten, Bu gidişle devlet zaten yasayı erteledikçe erteleyecek.
Yüksek yapmak için C sınıfı olmana bile gerek yok hatta,

Güzel ülkemin güzel sisteminden ibareler.

Aydın 47 SAĞLAM

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
talep artar ve yasal yapı oluşursa 15bin 20bin arasında bir çok üniversite de doktora yapılabilecek ama asıl soru doktora yaptın akademik devamı var mı? doktora yaptın özel veya osgb de ne işine yarar 8 dönem okudun ne anladım zaten be ol 4 yıl sonra A sınıfına zaten greceksin 20bin yatırmana değer mi bilmiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.