Duyuru - İsg 20 Mayıs 2018 Sınav Sonuçları Açıklandı-12.06.2018 | Sayfa 5 | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Duyuru İsg 20 Mayıs 2018 Sınav Sonuçları Açıklandı-12.06.2018

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Sonrası Tartışmalar' kısmında Harun Bey tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. büşra ç.

büşra ç. TÜİSAG Üyesi

ben de 28 haziranda yatırmştm ücreti, 170 den takip no aldım ama cevap ordan da yok henüz, belge imzaya hazırlanmadı yazısı var hala

2. büşra ç.

büşra ç. TÜİSAG Üyesi

ben yeni kayıt oldum, sözleşmem yok

nidal bu yazıya teşekkür etti.
  3. nes2010

nes2010 TÜİSAG Üyesi

iyi günler sertifikam sorgulama ve başvuru ekranında aktif görünüyo fakat kayıtlı kullanıcı ekranına giriş yapamıyorum iş başvurularında sıkıntı olurmu

4. nes2010

nes2010 TÜİSAG Üyesi

kayıtlı kullanıcı bölümüne yeni giriş yaptım fakat sertifika imzalanmadı diyo ne yapmam gerekiyo

5. Orhan AKSOY

Orhan AKSOY TÜİSAG Üyesi

sertifika numarası varmı. varsa bildirim yapılabilir. sertifika sonradan imzalanır. bizde o da yok. eskisi gibi c yazıyor.

6. nes2010

nes2010 TÜİSAG Üyesi

evet sertifika numarası var bildirimi benmi yapacam

7. Orhan AKSOY

Orhan AKSOY TÜİSAG Üyesi

bildirim derken çalışmaya başlayabilirsin yani. önemli olan sertifika numarası. sertifika numarası varsa katipten bildirim yapabilir çalışacağın iş yeri.

8. kalben çizmeli

kalben çizmeli TÜİSAG Üyesi

Sertifikamı nasıl yazdırıcam ?? İş görüşmesine giderken götürmem gerekiyor mu yoksa sistemden kendilerimi bakıcak

9. Bctr

Bctr TÜİSAG Üyesi

Ne kadar uzadı şu belge hala çıkmadı, geçen hafta iş anlaşması yaptım bu gidişle iş de iptal olacak. Yarın 10. Günüm inşallah yarın çıkar.

Belgesi sistemde görünmeyen arkadaşlar bir gelişme olursa bilgilendirirseniz iyi olur.

10. osman kacar

osman kacar TÜİSAG Üyesi

Merhabalar c sınıfı iş güvenliği sınavında başarılı oldum ve sertifika ücretini bankaya yatırdım ama sonraki adımı tam bilmiyorum.isg katipten onay alıyormuşuz galiba ama sistemi anlayamadım giriş yaptığımda kayıtlı kullanıcı alanına giremiyorum sorgulama kısmına girebiliyorum ama neler yapmam gerektiğini bilmediğim için hiç bir işlem yapmadım. Bilen birisi yardımcı olabilirmi lütfen

11. Orhan AKSOY

Orhan AKSOY TÜİSAG Üyesi

sertifika yazdirmaniza gerek yok isebasladrken numaraniz varsa yeterli.

12. Erkan FINDIKLI

Erkan FINDIKLI TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Sertifikalara giriş yaptığınızda sertifikanızı görebiliyorsanız üzerine tıklayıp üst taraftan "Detay Yazdır" diyerek sertifikanızın aktif olduğuna dair detay belgesini alabilirsiniz. İmzasız da olsa, aktif bir sertifikanız olduğunun belgesidir.
    Sertifikanız aktif olana kadar bekleyeceksiniz. Aktif olduğunda "Kayıtlı Kullanıcı Girişi"nden giriş yaparak görebileceksiniz zaten.

13. Bctr

Bctr TÜİSAG Üyesi

Benim parayı yatıtdığımın bugün 10. günü ve mesai bitimine yakın belge onaylandı şimdi de imzalanmadı olarak görünüyor. Belge imzalanmasa da bildiğim kadarıyla onaylanması işyeri tanımlanması için yeterli, doğru mudur?

14. Erkan FINDIKLI

Erkan FINDIKLI TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Evet doğrudur.

15. Recep UYGUN

Recep UYGUN TÜİSAG Üyesi

Tebrikler Harun Bey. 2 sınavdır C sınıfı iş güvenliği sınavını geçemiyorum. 58 ve 60 aldım. Bugünden itibaren Aralık ayındaki sınava hazırlanmaya başlayacağım.

Nasıl bir çalışma stili izlemeliyim ?

elimde yeni basımlı "yediiklim- c sınıfı iş güvenliği uzmanlığı konu anlatımlı- kitabı var , başka hangi kaynakları önerirsiniz ?

16. Orhan AKSOY

Orhan AKSOY TÜİSAG Üyesi

bence kaynak çeşitliliği önemli. en az 3 çeşit kaynak ile çalışırsanız hepsinin mantığı farklı o yüzden soru yakalama şansınız artar.
    yediiklimden başka yargı da alabilirsiniz.

Last edited by a moderator: 27 Eylül 2018
    Recep UYGUN bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica