İşçiler İçin Etkili İş Güvenliği Eğitimi Hazırlanması İçin Nelere Dikkat Edilmeli ?

Emre DEDE

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
sizlerin benden önce bu işe başladığınızı yazılarınızdanda anlıyorumki sizler sayesinde bir çok şeyide öğreniyorum benim şöyle bir sıkıntım var ilk işe girenler ve taşeron firmalarla yapılan işlerin bir kısmı uzatılmasın diye anlaşma iş devam ederken yapılıyor bizde işe giriş değilde Temel İSG eğitimi diye geçiyor gerek kendi hazırladığım gerekte internet ortamında bu yönde bulduğum eğitimler pek iç açıcı gelmedi aynı zamanda eğitim şefi olarak çalışan arkadaş genel bilgilendirme eğitimi veriyor şirketle alakalı şimdi benim hazırlayacağım temel öz ve etkili olabilmesini istediğim ilk eğitimde nelerin yer alması eğitimi verimli hale getirebilir şimdiden teşekkürler ve kazasız günler dilerim.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.