Duyuru İsag ,10 Aralık 2015 Çankırı Karatekin Üniversitesi İşbirliği İle İsg Semineri Gerçekleştirdi

Konu, 'Güncel Duyurular' kısmında Levent KAVLAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG Üyesi

İSAG ,10 ARALIK 2015 TARİHİNDE ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ İŞBİRLİĞİ İLE İSG SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİRDİ.

Değerli Meslektaşlarım,

İSAG,İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği olarak İSG Profesyonellerinin meslek hakları ve mesleki gelişimleri ile ilgili verdiğimiz mücadeleye ÇANKIRI KARATEKİN üniversitesi işbirliğiyle gerçekleştirdiğimiz İş Sağlığı ve Güvenliği semineriyle devam etmiş bulunuyoruz.
    Ülkemizde İSG kültürünün oluşumunda sivil toplum örgütlerinin etkin rol alması gerekliliğine olan inancımızla 5 yıldır farklı şehirlerde üniversitelerle birlikte gerçekleştirdiğimiz seminerler sayesinde geleceğin İSG Profesyonelleriyle ve çalışma yaşamında aktif rol alacak yönetici adaylarıyla buluşmuş oluyoruz.Çankırı Karatekin üniversitesi Rektörlük Konferans salonunda gerçekleştirdiğimiz İSG seminerine Üniversitenin Yapraklı Meslek Yüksek Okulu İSG bölümünden,Mühendislik fakültesinden ve diğer fakültelerden öğrenciler,Çankırı'da bulunan resmi kurumların yöneticileri, Üniversite öğretim üyeleri,Vali yardımcısı, Rektör yardımcısı ve İSG Profesyonellerinden oluşan yaklaşık 700 kişilik bir dinleyici katılım göstermiştir.

İSAG-KARATEKİN Üniversitesi olarak düzenlediğimiz seminerde öğrenci kardeşlerimizin İSG alanında yaptığımız çalışmalara gösterdiği ilgi geleceğin Türkiye'sinde İSG kavramının çok iyi noktalarda olacağı umudunu ortaya koymuştur. Dernek olarak meslektaşlarımıza verdiğimiz desteklerin yanı sıra üniversitelerin İSG programlarında eğitim gören kardeşlerimizin yanlarında olduğumuzu hissettirmenin ve Ülkemiz İSG Profesyonellerini İSAG çatısı altında bir araya getirerek büyük bir meslek birliği kurulması yolunda bir adım daha atmanın mutluluğu içerisindeyiz.

10 Aralık 2015 Çankırı'da KARATEKİN Üniversitesi ile birlikte gerçekleştirdiğimiz seminere katılım gösteren tüm dinleyicilere ve konuşmacı olarak katılım gösteren Prof. Dr. Yasin Dursun SARI, E.İş Baş Müfettişi Fazıl ÖLMEZ, İşyeri Hekimi Dr. Kadir ATLI, Sumitomu Rubber AKO İSG müdürü Ömer NARİN, Layher İskele Satış Müdürü Bülent KOCAÖZ ve Yapraklı meslek yüksek okulu Müdürü Yrd. Doç. Ömer Cem KARAKOÇ hocalarımıza ve seminerin gerçekleşmesinde çok büyük katkı veren Öğretim görevlisi Fahri OLUK'a yürekten teşekkür ediyoruz.

Levent KAVLAK
    İSAG-İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği
    Yönetim Kurulu Başkanı

Not:İSAG facebook sayfamıza beğeni yaparak İSG ile tüm gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.
    :
    https://www.facebook.com/pages/İSAGİş-Sağlığı-ve-Güvenliği-Profesyonelleri-Derneği/873840019297524

www.isag.org.tr
    www.facebook.com/groups/leventkavlak
    https://www.facebook.com/pages/Levent-Kavlak/1594093460827671?notif_t=page_new_likes
    www.facebook.com/leventkavlak1
    www.twitter.com/leventkavlak1
    http://www.linkedin.com/pub/levent-kavlak/77/9a7/193
    leventkavlak1@gmail.com
    Gsm:532 232 91 05

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG5.JPG6.JPG7.JPG8.JPG9.JPG10.JPG11.JPG12.JPG13.JPG14.JPG15.JPG16.JPG17.JPG18.JPG19.JPG20.JPG21.JPG22.JPG23.JPG

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica