Haber İş Yerinde Mobbing Hata Üstüne Hata Yaptırıyor!

Konu, 'Mobbing Haberleri' kısmında TÜİSAG Blog tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. TÜİSAG Blog

TÜİSAG Blog Site Moderatörü TÜİSAG Çalışma Birimi

İş Yerinde Mobbing Hata Üstüne Hata Yaptırıyor!
    Sistemli yapılan psikolojik saldırı olan mobbingin uzun süre devam etmesi, ruh halini olumsuz etkilediği gibi önemli psikosomatik hastalıklara yol açabiliyor. İş yerinde mobbinge maruz kalanların ise hata üstüne hata yapması kaçınılmaz oluyor. Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, sistemli yapılan psikolojik saldırının uzun süre devam etmesinin psiko-somatik hastalıklara neden olduğuna dikkat çekti. Tarhan mobbingin etkilerini, “Mide, ...

Sonrası İş Yerinde Mobbing Hata Üstüne Hata Yaptırıyor! TÜİSAG ilk ortaya çıktı.
    Devamını Oku...

2. ÇAĞLA FİLİZ

ÇAĞLA FİLİZ TÜİSAG Üyesi

Merhaba ,

Mobing ile ilgili birşey sormak istiyorum bilgisi olanlardan cevap vermelerini rica ediyorum. İş yerine girerken belirsiz süreli iş sözleşmesi imzaladım. Şuan net ücretten brüt ücrete geçiş yaptığımız için yeni sözleşme imzalatmaya çalışıyorlar. Ancak yeni sözleşmede bununla ilgili bir madde yer almıyor ve verilen hakları (maaş,tatil,servis,vardiyalı düzene geçiş vb) istediği zaman geri alabileceğine dair sözleşme maddeleri yer alıyor. Bu sözleşmeyi imzalamazsak ne olur ? Zaten ilk işe girişte birkaç sayfalık birşey imzalandı.
    Merhaba ,

Mobing ile ilgili birşey sormak istiyorum bilgisi olanlardan cevap vermelerini rica ediyorum. İş yerine girerken belirsiz süreli iş sözleşmesi imzaladım. Şuan net ücretten brüt ücrete geçiş yaptığımız için yeni sözleşme imzalatmaya çalışıyorlar. Ancak yeni sözleşmede bununla ilgili bir madde yer almıyor ve verilen hakları (maaş,tatil,servis,vardiyalı düzene geçiş vb) istediği zaman geri alabileceğine dair sözleşme maddeleri yer alıyor. Bu sözleşmeyi imzalamazsak ne olur ? Zaten ilk işe girişte birkaç sayfalık birşey imzalandı.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica