iş yerinde iş güvenliği bayramı(yardım)

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında fatiht tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. fatiht

  fatiht TÜİSAG Üyesi  Arkadaşlar iş yerimizde iş güvenliği bayramı yapıcaz,en çok öneri veren çalışana,en iyi iş güvenliği iyileştirmesini yapan ekibe ödüller vereceğiz.yalnız birazdaha eğlenceli değişik bir şeyler yapmak istiyoruz.önerilerinizi,yardımlarınızı bekliyorum.


   
 2. fatiht

  fatiht TÜİSAG Üyesi

  Fikir paylaşacak kimse yokmu?

   
 3. akincaylak_35

  akincaylak_35 TÜİSAG Üyesi

  fatih kardeşim merhaba bizde fabrika olarak iş güvenliği günü yapacağız haftaya cuma günü benim bir önerim iş güvenliği ile ilgili slogan yarışması yapabilirsin tabi ki ödüllü:D çünkü bizim fabrikada yaptırıyorum.ve katılımda baya bi fazla her çalışan elime kağıtta yasdığı sloganları tutuşturuyor güzel yani:D onun haricinde biz şöyle bir uygulama yapıyoruz bütün çalışanlar yıne mesai saatinde gelicez ve o gün üretin duracak mesai saati bitene kadar iş güğvenliği ile ilgli eğitim vericez ve aksamındada toplu olarak bır otelde yemek yices:D sizinde bizim yaptıgımızdan farklı bır seyınız varsa ve bılgılendırrsen sevınırım:Dii günler

     

   
 4. fatiht

  fatiht TÜİSAG Üyesi

  slagon yarışmasını bu sene yapıcaz planımızda var,ama bu yapacagımız etkinliğe yetişmiyecek.yukardada dedğim gibi biz en çok öneri verenlere,vericez.biz üretimi durduramyız imkansız.ilgi çeken şeyler arıyorum ama aklıma bişide gelmio.

   
 5. fatiht

  fatiht TÜİSAG Üyesi

  İş yerinizde yapmış olduğunuz iş güvenliği çalışmalarından dikkat çekici kimse yokmuuuuuuu?????

     

   
 6. buketonal

  buketonal TÜİSAG Üyesi

  Daha önce uygulamasını görmüş olduğum ufak ama çok hoş bir fikir verebilirim size. İnsan yüzü şeklindeki (vesikalık fotoğraflardaki omuz hizasından olan kısım gibi) aynalar kestirilip altına "bu iş yerinde isg sorumlusu bu kişidir" tarzında bir cümle yazılıp bi kaç yere asabilirsiniz. böylece bakan herkesin kendini sorumlu hissetmesi sağlanmış oluyor..

   
  esat1903 ve mus.esen bu yazıya teşekkür etti.
 7. fatiht

  fatiht TÜİSAG Üyesi

  Güzel fikir teşekkürler
   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica