Iş Sözleşmeleri

Elif BEĞEN

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
iş sözleşmeleri ile ilgili hukuki anlamda yardımcı olabilecek var mıdır?

fatihzkn

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Elif Hanım tam olarak ne öğrenmek istediğinizi söylerseniz daha kolay yardımda bulunabiliriz.

Elif BEĞEN

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Elif Hanım tam olarak ne öğrenmek istediğinizi söylerseniz daha kolay yardımda bulunabiliriz.
Fatih Bey öncelikle teşekkür ederim, ancak detaya giremiyorum maalesef, bu konuyu özelden sormak durumundayım

engin12

Üye
TÜİSAG Üyesi
merhaba,
ben isg uzmanı olarak çalıştığım firmada aynı zamanda tam zamanlı mühendis olarak çalışıyorum. ek-4 isg sözleşmesi ile ilgili bir sorum olacak.
1- sözleşmenin hazırlanması ile ilgili bakanlığın yayınladığı bir açıklamala dosyası var. burada hizmet verilecek süre "...saat/ay" veya "tam zamanlı" olarak yazılmalı, "1 yıl" vb. ifadeler kullanılmamalı diyor. sözleşmeyi 5 yıl için düzenlemek istiyoruz ama tam olarak nasıl yazmam gerektiğini bilemedim.
2- isg uzmanı aynı firmada mühendis olarak çalışıyorsa bir beyan yazısı isteniyor. bununla ilgili bir örnek var mı?
3- firmanın faaliyet alanının açıkça belirtilmesi gerektiğinden bahsedilmiş. bu faaliyet alanları ile ilgili bir liste mevcut mudur?

Ekli dosyalar

• bireyselisguvenligiuzmanligisozlesmesi.docx
    17.1 KB · Görüntüleme: 56
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.