Haber Iş Sağlığı Ve Güvenliği Yüksek Lisans Öğrencileri Uygulamalı Öğreniyor

Konu, 'Diğer İş Sağlığı Ve Güvenliği Haberleri' kısmında Gamze tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Gamze

  Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı  İş Sağlığı ve Güvenliği Yüksek Lisans öğrencileri uygulamalı öğreniyor
  Üsküdar Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Yüksek Lisans Programı öğrencileri Kaya Grubu’nun Gebze Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikasını gezdi. “Yüksekte Çalışma Eğitimi İnşaat Şantiyeleri” hakkında eğitim alan öğrenciler grubunun üretim merkezinde üretim süreci ve işleyişini yakından görme fırsatı da buldu.

  [​IMG]

  Üsküdar Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Yüksek Lisans Programı Öğrencileri, Prof. Dr. Halim İŞSEVER’in öncülüğünde “Yüksekte Çalışma Eğitimi İnşaat Şantiyeleri” konusunda sertifikalı eğitim almak üzere Kaya Grubu ziyaret etti.

  Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan merkezi gezen öğrenciler teknik ve teknolojik halatlar, endüstriyel iş güvenliği, yüksekte çalışma ve İSG Eğitim ve Danışmanlık sektörünün öncülerinden biri olan grubun işleyişine ilişkin bilgi de aldı.

  Yüksekte Çalışma Eğitimi İnşaat Şantiyeleri hakkında konunun uzman eğitimcilerinden eğitim alan öğrenciler üretim merkezinde üretim süreci ve işleyişinin nasıl olduğu yöünde de bilgilendirildi.


  Kaynak: http://www.uskudar.edu.tr/431-is-sa...-lisans-ogrencileri-uygulamali-ogreniyor.html


   
  Fatih Bozoklar, uzmancan ve er kal bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica