Haber İş Sağlığı Ve Güvenliği Yasasında 1 Yıl Erteleme- Başbakan Yıldırım Teşvik Ve Destek Paketini Açıkl

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı İle İlgili Haberler' kısmında Gamze tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. mekabe

mekabe TÜİSAG Üyesi

o ironi adrese teslim idi, onu bile anlamayan nobrana ne denir bilmem? yönetici gereğini yapar zaten, geçmiş olsun...

ömer salih bu yazıya teşekkür etti.
  2. mawitech

mawitech TÜİSAG Üyesi

ben 13.07.2016 170 aradım ÇSGB'lığında soylu 2017 kadar ceza kesilmeyecek dedi ve başbakanında bir yıl erteleme gibi söylemleri var olduğunu sorudum 170 beni ciddiye bile almadı biz yazılı emirlere bakarız dediler ve elimize böyle bir bilgide geçmedi dediler.

01.07.2016 girmiş tüm maddeler geçerlidir.

TAHİR HAKAN KASAPOĞLU bu yazıya teşekkür etti.
  3. FUNDA3426

FUNDA3426 TÜİSAG Üyesi

Torba yasa çıkana kadar geçerli.. Meclis tatile girmeden çıkartacaklar.

Bu seneki konferanstan anlamak lazımdı alt yapılarını...!

4. mawitech

mawitech TÜİSAG Üyesi

torba yasaya girecekler hazır ki
    bu sürecin torba yasaya girmesi zor gibi ...

5. faruk far

faruk far TÜİSAG Üyesi

ÇSGB Bakanlık yapılan konuşmalar dışında resmi bir gelişme yok.(30.06.2016 tarihli Yönetmelik revizyonu dışında bir değişklik bekliyoruz.) Dogru mudur.

6. YUSUF HIKMET GULSESLI

YUSUF HIKMET GULSESLI TÜİSAG Üyesi

bu son olaylardan sonra önceliğin bu tür düzenlemeler olacağını düşünmüyorum..böyle devam eder..öncelik şu an devletin işleyişini durumu düzeltmek..meclis tatil edilmez ama gündem maddeleri önemli..

sercanucar ve FUNDA3426 bu yazıya teşekkür etti.
  7. klbkbr

klbkbr TÜİSAG Üyesi

ve 1.7.2017 ye ertelendiği bilgit'te de yayınlandı . Nasıl saçma işler ya bari yılbaşına ertelenseydi

8. trapezuslu

trapezuslu TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Henüz resmi gazetede yayınlanmadı ama yakında yayınlanır. Kaldı yayınlanmasa bile bürokratların ve siyasilerin yorumlarına bakarakta fiili olarak ertelendiğini zaten söyleyebilirdik :(

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica