Soru : Iş Sağlığı Ve Güvenliği Tez Çalışması Için Makine Teknik Şartnamesi Örneği

marman

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Merhabalar,
Yapmakta olduğum İş Sağlığı ve Güvenliği Yüksek Lisans programının son aşamasına ulaştım. Tezimi tamamlamak için sizlerin yardımına ihtiyacım var.

Tezi konusu olarak: makine alımlarında şartnamelerde belirtilenler üzerine çalışıyorum. Bu amaçla teknik şartnameleri incelemem gerekiyor. İş Güvenliği Uzmanlığı yapmakta olduğum firmalarımdan bilgi topluyorum ancak tezin daha net sonuçlara ulaşması adına daha fazla örneğe ihtiyaç var.

Çalışmakta olduğunuz firmalarda kullanılmakta olan makine teknik şartnamelerini paylaşabilir misiniz? Araştırma için firma isimlerine ihtiyaç yok, ancak sektör belirtebilirsiniz.

Tezimi tamamladıktan sonra TÜİSAG ailesiyle paylaşmaktan çekinmeyeceğimi belirtmek isterim.
Şimdiden teşekkür ederim.

İyi çalışmalar dilerim.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.