Haber " Iş Sağlığı Ve Güvenliği " Konulu Afiş Ve Slogan Yarışması Düzenleniyor - Kıbrıs

Konu, 'Dünyadan İş Sağlığı Ve Güvenliği Haberleri' kısmında Serçin YAPRAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Serçin YAPRAK

  Serçin YAPRAK TÜİSAG Üyesi  " İş Sağlığı Ve Güvenliği " Konulu Afiş Ve Slogan Yarışması Düzenleniyor

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na bağlı Çalışma Dairesi Müdürlüğü tarafından , 4-10 Mayıs İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası’na dikkat çekmek, ülkemizde ve dünyada büyük önemi olan iş sağlığı ve güvenliği konularında farkındalık yaratmak ve halkımızı bilinçlendirmek amacıyla, " İş Sağlığı ve Güvenliği" konulu afiş ve slogan yarışması düzenleniyor.


  1.jpg

  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yaşayan tüm amatör ve profesyonel katılımcılara açık olan yarışmaya son başvuru tarihi: 30 Nisan 2014

  Yarışmaya katılacak eserler; Çalışma Dairesi Müdürlüğü’nce oluşturulacak Seçici Kurul tarafından değerlendirilecek ve 2 Mayıs 2014 tarihinde ilan edilecek. Yarışmada birinci 1000 TL, ikinci 500 TL ve üçüncü de 300 TL para ödülü ile ödüllendirilecek.

  Yarışmada dereceye girecek afiş ve sloganlar, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yapılacak eğitim ve tanıtım faaliyetlerinde kullanılacak. Yarışmaya katılacak eserler; Çalışma Dairesi Müdürlüğü’nce oluşturulacak Seçici Kurul tarafından değerlendirilecek ve 2 Mayıs 2014 tarihinde ilan edilecek.

  Yarışmada birinci 1000 TL, ikinci 500 TL ve üçüncü de 300 TL para ödülü ile ödüllendirilecek.

  " İş Sağlığı ve Güvenliği " konulu Afiş ve Slogan yarışmasına katılmak isteyenler, Yarışma Katılım Formu ve Yarışma Şartnamesi’ni Çalışma Dairesi Müdürlüğü’nün www.calisma.gov.ct.tr adresinden elde edebilir. Yarışma ile ilgili ayrıntılı bilgi, 0392 2276245 numaralı telefondan edinilebilir.

  “ İş Sağlığı ve Güvenliği” konulu afiş ve slogan yarışması düzenleniyor. toplumun bilinçlendirilmesi amacıyla “ İş Sağlığı ve Güvenliği” konulu afiş ve slogan yarışması düzenleniyor.

  Kaynak: http://www.kibrispostasi.com/index.php/cat/35/news/131151/PageName/KIBRIS_HABERLERI


   
  Last edited by a moderator: 17 Nisan 2014
  Gülşen ÇETİN bu yazıya teşekkür etti.
 2. AKIN ÇOBN

  AKIN ÇOBN TÜİSAG Üyesi

  o ne kadar komik rakam ya..

   
  Serçin YAPRAK bu yazıya teşekkür etti.
 3. Gülşen ÇETİN

  Gülşen ÇETİN TÜİSAG Üyesi

  Bu rakamı ilköğretim şiir yarışmalarında veriyorlar :)

     

   
  Serçin YAPRAK bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica