Duyuru : İş Sağlığı Ve Güvenliği Genel Müdürlüğüne Uzm. Dr. Orhan Koç Atanmıştır

Gamze

TÜİSAG Yönetim Yardımcısı
Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğümüze Uzm. Dr. Orhan KOÇ atanmıştır.

1966 Gümüşhane doğumlu olan Malatya, Trabzon, Ordu, Aydın ve Ankara’da çeşitli görevlerde bulunan Orhan Koç, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü görevini Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreterliğine atanan ve İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğüne vekâlet eden İsmail Gerim’ den devraldı.

Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde öğrenimi tamamladıktan sonra sırasıyla;

Malatya Kale İlçesi Sağlık Ocağı ( 1992 )
Trabzon Merkez Yeşilova Sağlık Ocağı ( 1995-1998 )
Ankara Dr. Sami Ulus Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi, Çocuk Cerrahisi Uzmanı (1998-2004)
Ordu Ünye Devlet Hastanesi, Çocuk Cerrahisi Uzmanı (2004-2007 )
Aydın Nazilli Devlet Hastanesi, Başhekim ( 2005-2007 )
Sağlık Bakanlığı Müsteşarlık, Müsteşar Danışmanı (2007-2008 )
Sağlık Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü, Genel Müdür Yardımcısı (2008-2008 )
Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Genel Müdür Yardımcısı (2008-2012 )
Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu, Kurum Başkan Yardımcısı Finans Hizmetleri (2012-2013 )
Sağlık Bakanlığı Ulus Devlet Hastanesi, Başhekim ( 2013 -2015)
Etimesgut Devlet Hastanesi, Hastane Yöneticisi (2015-2015)

Görevlerini sürdüren Orhan Koç, son olarak SGK Genel Sağlık Sigortası Genel Müdür Vekili görevini sürdürmüştür.

Hanzadem

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
genel müdürlüğe bir doktor atanmasını cok verimli bulmadım.

Hakan ERDOĞAN

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
keşke uluslarası isg yetkinliğe sahip isg ile ilgili birisi atansaydı. hayırlısı olsun.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.