Tartışma : İş Sağlığı Ve Güvenliği Genel Müdürlüğüne Dilekçe

Şahin-yılmaz

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
İyi çalışmalar herkese. Arkadaşlar ben B sınıfı iş sağlığı ve güvenliği sınavı için Lisans Diploma örneği, Yüksek Lisans Diploma örneği ve bakanlığın ıslak imzalı dilekçe örneğinin doldurarak 16 aralık 2017 deki sınav için posta yoluyla başvuruda bulundum. Bugün posta bakanlığa ulaşmış. Bana dönüş şekilleri nasıl olacak olumlu yönde. Daha önce dilekçeyle başvuran olduysa bilgi verebilir mi? Bildiğim kadarıyla sınava giriş hakkımız olduğunu ösym ye bildiriyormuş. Ben onu nereden görebilirim? isg-katip ten baktım sınav başvuru hakkına daha bir şey yok gözüküyor. Hemen girmiyorlar mı? Bilen cevaplasın lütfen.

Berkay Bengütaş

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
İsg katipten sinav durum bilgisinden ogrenebilirsin. Alo csgb den de sonucu sorabilirsin

Ahmet Akın ALBAYRAK

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
merhaba ben İSGGM' yi aradım bir numara verdiler aradım inceleme listesi varmış baktı senin işlemin olumlu dedi ama ÖSYM' yi takip edeceksiniz biz bilgi vermiyoruz dedi. Ondan önce alo 170' i aradım talep açtım 3 gün içinde bilgi dönülecek dediler dönmediler. Yüksek lisans yaptığım whatsapp grubuna numarayı söyledim ama onlara telefonu açmamışlar. Ayrıca İSG KATİP' ten de sınav sorgulamada hala görünmüyor.

FGürcan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba arkadaşlar, işletme lisans mezunuyum. İSG de tezsiz yüksek lisans yaptım. Alan dışı olduğum için ata-aöf de önlisans iş sağlığını ağustos ayında yapılan üç ders sınavında bitirdim. Diplomamın elime geçmesini bekliyorum. B sınıfı için sınava başvurmak istiyorum. Başvuru ile ilgili izleyeceğim yol nedir? Süreç konusunda bilgisi olan varsa, yardımcı olabilir misiniz.

Şahin-yılmaz

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba arkadaşlar, işletme lisans mezunuyum. İSG de tezsiz yüksek lisans yaptım. Alan dışı olduğum için ata-aöf de önlisans iş sağlığını ağustos ayında yapılan üç ders sınavında bitirdim. Diplomamın elime geçmesini bekliyorum. B sınıfı için sınava başvurmak istiyorum. Başvuru ile ilgili izleyeceğim yol nedir? Süreç konusunda bilgisi olan varsa, yardımcı olabilir misiniz.
O konuya tam bilmiyorum. Ben direk b sınıfı başvurusu için lisans diploması yüksek lisans diploması birde ıslak imzalı dilekçe yolladım.

Şahin-yılmaz

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
merhaba ben İSGGM' yi aradım bir numara verdiler aradım inceleme listesi varmış baktı senin işlemin olumlu dedi ama ÖSYM' yi takip edeceksiniz biz bilgi vermiyoruz dedi. Ondan önce alo 170' i aradım talep açtım 3 gün içinde bilgi dönülecek dediler dönmediler. Yüksek lisans yaptığım whatsapp grubuna numarayı söyledim ama onlara telefonu açmamışlar. Ayrıca İSG KATİP' ten de sınav sorgulamada hala görünmüyor.
Ben ayın 11 inde lisans diploması eksik olan bir dilekçe yolladım. Sonra arkadaşlar dedi lisans diplomasıda olacak. Bende geri ayın 15 inde lisans diplomalı ve yüksek lisans diplomalı dilekçe yolladım. Ama hala sistemde lisans diploması eksik gözüküyor. Bu verdiğim tarihlerde ellerine ulaştı belgeler. Ayın 11 indekini hesaba almışlar hala 15 indekini hesaba almamışlar. Dün alo 170 i aradım başvuru açtırdım. Bana takip no verdiler. İnternetten kontrol edebiliyorum ne durumda diye. Bu hafta içi belli olur benim sonuç. Yoksa ankaraya gidip elle vericem. Posta yoluna çok geç cevap veriyorlar.

ersin bastas

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Merhaba iyi akşamlar arkadaşlar. Konuyla ilgili iş sağlığı ve güvenliği genel müdürlüğünde iletişim kurulabilecek müdürlüğün iletişim bilgileri dışında cevap alabileceğim bir numara var mıdır? Hafta başından beri arıyorum ama cevap veren olmadı. Teşekkürler.

Şahin-yılmaz

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba iyi akşamlar arkadaşlar. Konuyla ilgili iş sağlığı ve güvenliği genel müdürlüğünde iletişim kurulabilecek müdürlüğün iletişim bilgileri dışında cevap alabileceğim bir numara var mıdır? Hafta başından beri arıyorum ama cevap veren olmadı. Teşekkürler.
Aynen kardeşim rezillik diz boyu. 1 haftadır ulaşamıyorum, hala isg katipte eksik lisans diploması var diye sınava giremez gözüküyor. Eksik belgeyi yeni dilekçeyle ayın 13 ünde yollladım 15 inde ellerinde ulaştı. Hala düzeltmemişler. En son çare Alo 170 den başvuru yaptım haftaya sonuçlanır dediler. Ulaşman zor sende Alo 170 i ara derim.

ersin bastas

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Aynen kardeşim rezillik diz boyu. 1 haftadır ulaşamıyorum, hala isg katipte eksik lisans diploması var diye sınava giremez gözüküyor. Eksik belgeyi yeni dilekçeyle ayın 13 ünde yollladım 15 inde ellerinde ulaştı. Hala düzeltmemişler. En son çare Alo 170 den başvuru yaptım haftaya sonuçlanır dediler. Ulaşman zor sende Alo 170 i ara derim.
Geçen hafta 170 i arayıp başvuruda bulundum bende. Bugün aradığımda henüz ilgili kurumdan bir cevap verilmemiş dediler. Bekliyoruz bakalım ne olacak.

Şahin-yılmaz

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Geçen hafta 170 i arayıp başvuruda bulundum bende. Bugün aradığımda henüz ilgili kurumdan bir cevap verilmemiş dediler. Bekliyoruz bakalım ne olacak.
aynen bende 26 sında başvurdum daha cevap yok ama dahiliden aradım açtılar bu sefer. Belgeme daha bakmamışlar yada yollamamışsınız dedi. Ben dedim eksik belgelerimi ayın 15 inde yolladım elimde de belgelerim var yolladığıma dahil. Diyor önümde binlerce belge var hangisine bakayım. ben eksik olan belgeyi ayın 11 inde eksik olmayan belgeyi ayın 15 inde yolladım. Nasıl olur 11 inde bakıp isg katibe giriyorsunda 15 inde eline ulaşana daha bakmamış oluyorsun. Belgemi kayıp ettiklerinden korkuyorum. En kötü cuma yine arayacağım eğer daha yoksa pazartesi bir daha yollarım belgeleri. Y.lisanslar için 16 sı son. dahili no direk bakanlığı aradım teleskreter konuşurken 2121 i tuşladım. o dahili sınavlar ile ilgileniyor.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.