Iş Sağlığı Ve Güvenliği C Sınıfı Uzmanlığı Için Eğitim Hk

Brc34

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
İstanbul da Bahçeşehir Üniversitesi bu konuda nasıl gidenler varmı...
tavsiye edermısınız görüşleri alabilirmiyim...

mete01

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
c.sınıfı uzmanlık eğitim belgesini ziraat ögrencileri alıyormu 4. sınıfı ziraat öğrencisiyim son sene mezun olmaya yakın herkez iş düşündüğünden gerekli sertifikaları araştırıyor bu sertifikanın tam olarak yararı ne bana nerelerde kullanabilirim,ADANA da veren bir yer varmı ve 5 senede bir en az 30 saat eğitim alınması zorunluymuş onu nerde alacam sertifikayı alacağım yerdemi ve genel olarak bu sertifikayı almanın maliyeti nedir bilgilendirirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

muammer42

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar hangi kursa gidecekseniz çok iyi araştırın çünkü ben rota akademi diye bir kursa gittim agustos 2013 sınavı için bu güne kadar geldik eğitim ve satj bıttı hala herhangi bir döküman yada kitap vermediler oyaladıkça oyalıyorlar her aradıgımızda 10 gun ileri atıyorlar nerdeyse sınav zamanı geldi bir kaynak yok elde

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.