Soru : İş Sağlığı Ve Güvenliği

Sashahha

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Diğer
Ben tyt ile 2 iş sağlığı ve güvenliği sene okuyup sonra artı ayt ile 2 sene daha okursam uzman olurmuyum yoksa yine c sertifikasımı alacağım

Taylan tam

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Ben tyt ile 2 iş sağlığı ve güvenliği sene okuyup sonra artı ayt ile 2 sene daha okursam uzman olurmuyum yoksa yine c sertifikasımı alacağım
önce anlaşılır ve kurallı bir türkçe yazımından başlarsak her şey için daha sağlıklı olur ..bu nedir yavvvv

ezgi yurddaş

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
2 yılda okusanız 4 yılda okusanız C sınıfı iş güvenliği uzmanı olmak için sınava girmeniz gerekecek okul hayatınızda başarılar dilerim.

kmtugba87

TÜİSAG Çalışma Birimi
Moderatör
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
İş sağlığı ve güvenliği adı altında okutulan bölümün kazanılması ve okutulması konusundaki bu keyfiyet ve basitlik beni son derece üzüyor. 2005 yılında ÖSS'ye girdiğim için tyt, ayt vb. kavramlara yabancıyım. Ama bir bölüm bu kadar basit kazanılmamalı, basit yükseltilmemeli, basitleştirilmemeli. 3-5 soru yap 2 yıllık bölüme git sonra 4 yıllık bölüm oku sonra da A sınıfı uzman olacağını düşün. gerçekten içler acısı bir haldeyiz. İnsanların suçu yok, sistem kurbanıyız. Bu piyasa şartlarında garanti iş garanti para doğal olarak herkesin önceliği doğal olarak. yazık ki çok yazık.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.