Duyuru : İş Makinaları Operatörleri İçin İş Sağlığı Ve Güvenliği Çalıştayı-12 Şubat 2018 Ankara

Gamze

TÜİSAG Yönetim Yardımcısı
Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
timoder-banner.jpg

Bakanlığımız, iş sağlığı ve güvenliği konularında mevzuat çalışması yaparak ulusal ve uluslararası düzeyde kurum ve kuruluşlarla işbirliği ve koordinasyon içinde proje geliştirmekte, çalıştay ve seminerler düzenlemektedir. Bu kapsamda; ülkemizde çeşitli alanlarda çalışan iş makinası operatörlerinin iş sağlığı ve güvenliği koşullarının iyileştirilmesi kapsamında iş sağlığı ve güvenliği profesyonelleri, inşaat sektörü yönetici ve çalışanlarına yönelik TİMODER (Toplu İş Makinaları Operatörler Derneği) ile işbirliği içerisinde "İş Makinaları Operatörleri için İş Sağlığı ve Güvenliği Çalıştayı" düzenlenecektir.

Söz konusu çalıştayda; iş makinası operatörleri için iş kazalarının ve meslek hastalıklarının azaltılmasına yönelik iyi uygulama örnekleri aktarılacak olup, konu ile ilgili tüm paydaşların üst düzeyde temsili, iş makinası operatörlerinin iş sağlığı ve güvenliği koşullarının iyileştirilmesine büyük katkı sağlayacaktır. Konusunda uzman kişilerin katılacağı; ana teması "Canımız, Malımız ve Zamanımız Kaybolmasın" olan "İş Makinaları Operatörleri için İş Sağlığı ve Güvenliği Çalıştayı" 12 Şubat 2018 tarihinde Ankara ili Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Erdoğan Özen Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

timo_1.jpg

Kaynak: İSGGM

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.