İş Kazası +18

Şevket Terzi

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)

Zeki formen arkadaşım, plastik korige keserken spiral taşının plastiği erittiğini görüp taşı söküyor, spiralin koruyucusunu da söküyor yerine ağaç testeresi takıyor. Nasılsa 10 saniyede keserim diye de düşünüyor. Sonuç da ortada, fotoğrafta tam net olmayabilir elinin o kısmı artık kullanılamaz halde, sıkışıp patlayan taş önce elini sonra göbeğini ve sonra da ayağını yarıp gidiyor. Eee sonra? 1 ay rapor. Hala daha kendini savunuyor spirali öyle yapmasaydım boruyu kesemezdim. Peki boruyu kestin mi? kesemedin.

a28c3dba-e1de-44c9-a718-4eb440a5e276.jpg WhatsApp Image 2016-08-11 at 10.24.38.jpeg

Numeko Safety İş Güvenliği Ekipmanları

Şevket Terzi

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Şefim tazminat alır mıyım?
Şefim çoluk çocuk okuyor borç var nasıl olacak?
Şefim gerekli desteği verecen dimi?

Tabi tabi merak etme.

okhan

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Şefim tazminat alır mıyım?
Şefim çoluk çocuk okuyor borç var nasıl olacak?
Şefim gerekli desteği verecen dimi?

Tabi tabi merak etme.
Görüntülerden sonra insan kızamıyor da.

Şevket Terzi

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Görüntülerden sonra insan kızamıyor da.
Valla dua etsin de 3 çocuğu vardı ve küçüklerdi yoksa canını çok kötü yakardım inim inim inletirdim mahkemelerde süründürürdüm ama insan yapamıyor işte vicdanı el vermiyor. Bunu yüzüne karşı söyledim, ben bunu düşünürken sen beni ve çocuklarını eşini hiç mi düşünmedin de bunu yaptın? Ya şefim 10 saniye sürmeyecekti hemen bitecekti ne bilim böyle olacağını dedi. Tabi ne bileceksin böyle olacağını, sonra bilir kişiler de kalkıp sorumsuz denetim yetersiz önlem diye rapor tutuyor canımızı yakıyor. Allah beterinden saklasın hepimizi ne diyeyim.

okhan

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Valla dua etsin de 3 çocuğu vardı ve küçüklerdi yoksa canını çok kötü yakardım inim inim inletirdim mahkemelerde süründürürdüm ama insan yapamıyor işte vicdanı el vermiyor. Bunu yüzüne karşı söyledim, ben bunu düşünürken sen beni ve çocuklarını eşini hiç mi düşünmedin de bunu yaptın? Ya şefim 10 saniye sürmeyecekti hemen bitecekti ne bilim böyle olacağını dedi. Tabi ne bileceksin böyle olacağını, sonra bilir kişiler de kalkıp sorumsuz denetim yetersiz önlem diye rapor tutuyor canımızı yakıyor. Allah beterinden saklasın hepimizi ne diyeyim.
Geçmiş olsun tekrar.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.