Haber - İş Kazalarına Dikkat Çekecekler | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Haber İş Kazalarına Dikkat Çekecekler

Konu, 'Diğer İş Sağlığı Ve Güvenliği Haberleri' kısmında Genco tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Genco

  Genco TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi  İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği (İZSİAD) 5’inci Ulusal İş Sağlığı ve Güvenliği Zirvesi ve Fuarı, 11-13 Ekim tarihleri arasında Bayraklı Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde düzenlenecek. Türkiye’nin dört bir yanından yerli ve yabancı kurumsal firmaların sahipleri, yöneticileri ve temsilcileri, kamu yöneticileri, İSG uzmanları, işyeri hekimleri ve hemşireleri, akademisyenler ile konuya ilgi duyan tüm kesimler bir kez daha İzmir’de buluşacak.

  Yapılacak çalıştay ve oturumlarda örnek İSG uygulamaları, bilgiler ve deneyimler paylaşılacak; gelişmeler, yenilikler, doğrular ve yanlışlar konuşulacak. Zirveye paralel olarak düzenlenecek fuarda ise sektörün farklı alanlarından firmalar, ürünlerini ve hizmetlerini sergileyecek.
  Ünlü isimler gelecek

  İZSİAD Başkanı Hasan Küçükkurt, iş sağlığı ve güvenliğinin dört yıldır en güçlü şekilde kentte konuşulduğunu, bu sayede toplumda İSG bilincinin artmasına ciddi katkı yapıldığını vurguladı. Her yıl kamuoyunun tanıdığı, sevdiği ünlü isimleri de farkındalık yaratma adına davet ettiklerini, bu yıl da benzer uygulamanın devam edeceğini belirten Küçükkurt, “Ana hedefimiz, iş kazalarının ve meslek hastalıklarının en aza düşmesi; mümkünse hiç olmaması” dedi.

  Kaynak


   
  Gamze ve Erkan FINDIKLI bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica