Bilgilendirme Iş Güvenlikçi Nası Iş Bulur ?

Konu, 'Acemi İş Güvenlikçiler' kısmında Gökhan Genç tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Gökhan Genç

  Gökhan Genç TÜİSAG Üyesi



  Arkadaşlar merhabalar haziranda sertifikamı aldım ama halen iş bulamadım. Nereden başlayacağımı bilmiyorum İzmir de OSGB lere başvurdum ama bir haber çıkmadı. Yasayı bekledim ama halen beklemekteyim yardımcı olursanız sevinirim.


   
 2. Real

  Real TÜİSAG Üyesi

  bende aynı durumdayım. mümkünse b ye yada a ya geçmeye bak derim.

   
 3. İSG_Mühendisi

  İSG_Mühendisi TÜİSAG Üyesi

  Arkadaşlar bence kendi mesleğinizi ibra edin öncelikle. Daha sonra da tecrübe ile iş sizi bulur. Ben şu ana kadar neredeyse 15.000 tl kurs sertifika vs. için cebimden para harcadım çokta faydasını gördüm. Maden mühendisiyim ama şu an Otomotiv sektöründe İş Güvenliği Uzmanıyım. İnşallah yakın zamanda iş bulursunuz. Kazasız günler dilerim.

     

   
 4. yunus emre avcı

  yunus emre avcı TÜİSAG Üyesi

  ihale usulü yapılan projelerde başlamayı deneyin tecrübe edinmenin en kolay yolu sonrası gelir zaten. OSGB firmaları tecrübesiz uzman çalıştırmazlar..

   
 5. tipici

  tipici TÜİSAG Üyesi

  öncelikle iş güvenlikçi değil iş güvenliği uzmanı diyerek işe başlamalısınız bence. OSGB yerine uzman arayan firmalara başvurmanızı tavsiye ederim. aynı işi yapıp başkalarının sırtınızdan para kazanmasına engel olmak için. bir de mesleğiniz ne ise ona yakın sektörlerde başvuru yaparsanız şansınız artar.

     

   
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş



Yandex.Metrica