Haber - İş Güvenliğini Stand-up Gösterisi İle Anlatacaklar | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Haber İş Güvenliğini Stand-up Gösterisi İle Anlatacaklar

Konu, 'Diğer İş Sağlığı Ve Güvenliği Haberleri' kısmında Gamze tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

Uludağ Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu İş Sağlığı ve Güvenliği Programcılığı öğrencileri, iş güvenliğini tiyatrocu Latif Kalkandere'nin katılacağı bir seminerle anlatacak.

1.jpg

Uludağ Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu İş Sağlığı ve Güvenliği Programcılığı öğrencileri, Türkiye'de büyük bir mesele olan iş güvenliği ile ilgili seminer vermeye hazırlanıyor. İş güvenliğini hazırladıkları tiyatro gösterisi ile birlikte anlatmak isteyen öğrencilere Latif Kalkandere ve Şenel Şen de konuşmaları ve standup gösterileri ile destek verecek. 4 Mayıs'ta üniversiteye bağlı Prof. Dr. Mete Cengiz Kültür ve Sanat Merkezi'nde yapılacak etkinliğe çok sayıda öğrenci ve işçinin katılması bekleniyor.

Kaynak: Habertürk

Battal Mücahit YİĞİT ve EzgiYıldız bu yazıya teşekkür etti.
  2. EzgiYıldız

EzgiYıldız TÜİSAG Üyesi

Merhaba,
    Bu programın yapımcılarından biri olarak bir yanlışı düzeltmek istiyorum. İHA yanlışlıkla köşesinde 4 Mayıs olarak yazmış ancak programımız 2 Mayıs'ta. Broşürümüz ektedir. Katılabilecek herkesi bekleriz :)

Ekli Dosyalar:

3. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

Aaaa Nurettin Hocamda varmış :)
    Uzmanlık eğitiminde Şenel Hoca ve Nurettin Hocanın katıldığı derslerimiz vardı.
    Bilgilendirme için çok teşekkürler Ezgi Hanım. Katılamayanlar için bizimle kısa videolar paylaşırsanız çok memnun oluruz :)

EzgiYıldız bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica