Tartışma : Iş Güvenliği Uzmanlığı Yükselme 3. Sınav Giriş

İs Güvenliği Uzmanlığı Yükselme Sınavı İçin 3. Sınav Yapılmalı

• Kullanılan toplam oy
    108

Mubelze

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
aralık ve şubatta yapılan yükseltme sınavında başarısız olanların sınav haklarının kalmadığını biliyorum ben

Haluk Şahin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
23 şubat sonucuna göre belge ücretini yatıran arkadaşım var mı sistem açılmış durumdamı ödeme kabul ediyor mu acaba...

gulcakir_

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
a sınıfı itiraz sayfası kapatılmış mı

Haluk Şahin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Mahkeme grubu kurulmuş artık.

Merdali Kocaağa

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
aralık ve şubatta yapılan yükseltme sınavında başarısız olanların sınav haklarının kalmadığını biliyorum ben
2 sınav hakkı verilmişti yükselme için

onur amor

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Mayıs sınavınıda osym yapacak deniyor

onur amor

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Osym 5 şık koyarak yanlış doğru götürme hesabı yapabilir

onur amor

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Yani aralık ile şubatta kazanamayan için mayıs daha zor olabilir

hakantas

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
24 MAYIS 2014 günü yapılacak işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavına, daha önce yapılan sınavlara girerek başarısız olan ancak ilgili Yönetmeliklerin geçici maddelerindeki “Bu Yönetmeliğin yayımı tarihinden önce eğitim alanlar girdiği sınav sayısına bakılmaksızın Yönetmeliğin yayımı tarihi itibariyle 1 yıl içinde ilgili sınavlara katılabilir” hükmü doğrultusunda işyeri hekimleri için 20 Temmuz 2014 tarihine kadar, iş güvenliği uzmanları için de 11 Ekim 2014 tarihine kadar yapılacak sınavlara girme hakkı tanınanların adları doğrudan sınav listesinde yer alacağından, söz konusu adayların ayrıca sınav listesine dahil edilmeleri hususunda Genel Müdürlüğümüze başvuru yapmalarına gerek bulunmamaktadır. Ancak adayların 24 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak sınava girebilmeleri için “sınav uygulama duyurusu” nda belirtilecek tarihlerde ÖSYM başvuru merkezleri aracılığı ile sınav giriş başvurularını yapmaları gerekmektedir.

vfa65

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
24 MAYIS 2014 günü yapılacak işyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlığı sınavına, daha önce yapılan sınavlara girerek başarısız olan ancak ilgili Yönetmeliklerin geçici maddelerindeki “Bu Yönetmeliğin yayımı tarihinden önce eğitim alanlar girdiği sınav sayısına bakılmaksızın Yönetmeliğin yayımı tarihi itibariyle 1 yıl içinde ilgili sınavlara katılabilir” hükmü doğrultusunda işyeri hekimleri için 20 Temmuz 2014 tarihine kadar, iş güvenliği uzmanları için de 11 Ekim 2014 tarihine kadar yapılacak sınavlara girme hakkı tanınanların adları doğrudan sınav listesinde yer alacağından, söz konusu adayların ayrıca sınav listesine dahil edilmeleri hususunda Genel Müdürlüğümüze başvuru yapmalarına gerek bulunmamaktadır. Ancak adayların 24 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak sınava girebilmeleri için “sınav uygulama duyurusu” nda belirtilecek tarihlerde ÖSYM başvuru merkezleri aracılığı ile sınav giriş başvurularını yapmaları gerekmektedir.
Arkadaslar inşallah girebiliriz artık bu saatten sonra isg katipi takip edip yükseltme sınavına girebileceğimiz bize özel mesajı bekleyeceğiz sanırım. ..

suhat

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
21 ARALIK 23 ŞUBAT yükseltme sınavında başarısız olanlar mayıs sınavına girebiliyormu?

hakantas

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
atmış olduğum mesaj isggm adresindeki duyurudan alınmadır. Bakmanızda fayda vardır

suhat

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
duyuruda yükseltme sınıfı diye ayırım yapılmamış.1 yıl içinde ilgili sınavlara katılabilir diyor.girdiği sınav sayısına bakılmaksızın diyor.Benim anladığım doğruysa girebiliyoruz.Yanlışmı anlıyorum acaba?

işsağlığı

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar ben 2. Sınav hakkımı kullandım ve başarısız oldum. Benim gibi arkadaşlarım için 3. sınav hakkı için düşünceleri ve izleyeceğimiz yol için tartışmayı başlatalım.
Ben aralık da ılk yukseltme sınavına gırdım kazanamadım subatta da kazanamadım mayıs sınavına gırme hakkım yok mu? Aynı yıl ıcerısınde ıkı hak varsa bırı 2013 bırı 2014 oluyo o zaman mayıs hakkı olmuyo mu?

hakantas

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Ben aralık da ılk yukseltme sınavına gırdım kazanamadım subatta da kazanamadım mayıs sınavına gırme hakkım yok mu? Aynı yıl ıcerısınde ıkı hak varsa bırı 2013 bırı 2014 oluyo o zaman mayıs hakkı olmuyo mu?
bugün yayınlanan duyuruya göre 3. kez sınava girebileceksin

metin yurtsever

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Arkadaşlar bu duyuru nerde ? Bu konuyu netleştirmek lazım 3. kez sınava girebiliyoruz mu yoksa giremiyoruz mu?

metin yurtsever

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Levent bey bu konuda bizi yardımcı olurmusunuz lütfen.

chemist

Üye
TÜİSAG Üyesi
eğitim kurumumu aradım girebiliyormuşuz hayırlı olsun

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.