Soru : İş Güvenliği Uzmanlığı,diğer Sağlık Personeli Ve İş Yeri Hekimleri Örnek Açık Uçlu Sorular

Hakan ERDOĞAN

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
Malumunuz bundan sonraki sınavlarda açık uçlu sorular da olacaktır. Çokça sorulan ve merak edilen konuya örnek sorular veriyorum..Bu tarz olacaktır bilginize.

Sınav sistemi zorlaşsa da biz sizin yanınızdayız.Nette ilk.aynen bu şekilde sorulacaktır.

ÖRNEK 1 :Asbestle Çalışmalarda Sağlık Ve Güvenlik Önlemleri Hakkında Yönetmelik'e göre tanımlanan asbest çeşitlerinden ikisini yazınız? 2 puan

*………………………….(1 puan)
*………………………….(1 puan)

ÖRNEK 2: İnsanda ağır hastalıklara neden olan, çalışanlar için ciddi tehlike oluşturan, topluma yayılma riski yüksek olan ancak etkili korunma ve tedavi yöntemi bulunmayan biyolojik etkenleri yazınız.
*………………………….(2 puan)

Hakan ERDOĞAN

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
Soruların bir kısmı böyle olacaktır.

İşGüvUzman

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Malumunuz bundan sonraki sınavlarda açık uçlu sorular da olacaktır. Çokça sorulan ve merak edilen konuya örnek sorular veriyorum..Bu tarz olacaktır bilginize.

Sınav sistemi zorlaşsa da biz sizin yanınızdayız.Nette ilk.aynen bu şekilde sorulacaktır.

ÖRNEK 1 :Asbestle Çalışmalarda Sağlık Ve Güvenlik Önlemleri Hakkında Yönetmelik'e göre tanımlanan asbest çeşitlerinden ikisini yazınız? 2 puan

*………………………….(1 puan)
*………………………….(1 puan)

ÖRNEK 2: İnsanda ağır hastalıklara neden olan, çalışanlar için ciddi tehlike oluşturan, topluma yayılma riski yüksek olan ancak etkili korunma ve tedavi yöntemi bulunmayan biyolojik etkenleri yazınız.
*………………………….(2 puan)
Neye dayanarak bu hükme vardınız? Soruları hazırlama komisyonunda iseniz neden diğer soruları da arkadaşlara vererek stresten kurtarmıyorsunuz...

mustafa24

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)

*………………………….(1 puan)
*………………………….(1 puan)

*………………………….(2 puan)
Gerçekten neye dayanarak bunları söylüyorsunuz. hangi kaynaktan öğrendiğinizi açıklayın bizde bilelim ...Kaldıki osym gibi bir kurum daha doğru düzgün sınav sorusu hazırlayamazken, hazırladıkları sorularda bariz 3-4 tane yanlış soru varken ve bunları açıklayamıyorken, benim kitapçığa yazacağım cevapları nasıl okuyacakmış ? Madem okadar bilgiye sahipsiniz buna da bi açıklık getirirseniz baya bir kişiyi aydınlatmış olursunuz.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.