İş Güvenliği Uzmanlığı Belgesi Vize İşlemleri | Sayfa 3 | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

İş Güvenliği Uzmanlığı Belgesi Vize İşlemleri

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığına Giriş' kısmında merveikiz tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Azra Aktürk

Azra Aktürk TÜİSAG Üyesi

Sanırım vize tarihinin geçmesi bi sıkıntı yaratmıyor. Diğer türlü herkes belirtirdi vize tarihine dikkat edin diye!

2. Erkan FINDIKLI

Erkan FINDIKLI TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

Vize dolduğunda sertifikanız iptal edilmez, pasif duruma düşer sadece. İstediğiniz zaman vize yaptırıp aktif hale getirebilirsiniz.

Azra Aktürk bu yazıya teşekkür etti.
  3. unicorn_06

unicorn_06 TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar bu konuda net bilgisi olan var mıdır?

4. Deniz İ.

Deniz İ. TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar

Benim C sınıfı belgem var ama pasif halde. Şimdi benim iki sorum olacak;

1- Ben yüksek lisans yaptım ve B sınıfı sınavlarına girdim ancak ikisinde de başarılı olamadım. Bir daha girmek istesem C sınıfı belgem pasif diye bir sorun olur mu ?

2- C sınıfını aktif etmek için bir eğitim vb. birşey almama gerek var mı ? yoksa bastır parayı al belgeyi mi oluyor ?

5. muamma

muamma TÜİSAG Üyesi

Merhaba benimde belgem suan pasif durumda b sinifi sinavivina girecegim. Sizinle ayni durumdayim. Sorunuza cevap bulabildiniz mi ? B sinif sinavina girebilmek icin vize yaptirmak zorundamiyiz ?

6. Mustafa_oezcan

Mustafa_oezcan TÜİSAG Üyesi

Hayır, E devlet sisteminde sertifikalar kısmına giriyorsunuz vize yenile... yeni seçiyorsunuz. birkaç gün sonra sistemde tekrar bakıyorsunuz Banka bilgisi aldıktan soonra o bankaya harcı yatırıyorsunuz otomatikmen uzıyor

7. berna akman

berna akman TÜİSAG Üyesi

arkadaşlar merhaba;

B sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belgem var vize süresini 49 gün geçirmişim. İSG-KATİP ten vize başvurusunu yaptım. belgem aktif ama geçersiz gözüküyor vizesini yaptırmadığım için mi? vizesini yaptırınca geçerli olacak mı?

8. Erkan FINDIKLI

Bankaya ödemeyi yaptığınızda geçerli olacaktır.

berna akman bu yazıya teşekkür etti.
  9. que

que TÜİSAG Üyesi

merhaba,
    a belgem için vize sürem 53 geçmiş. biraz önce sistemden başvuru yaptım.
    peki ödemeyi nereye ve ne zaman yapmam gerekiyor, bilgi verebilirseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.

10. Erkan FINDIKLI

Ziraat Bankası kurumsal tahsilat hesabına içerinden, atm'den veya internet bankacılığı aracılığı ile ödeme yapmanız gerekiyor. 1-2 gün içinde sistemde "ödeme yapabilirsiniz" benzeri bir ibare çıkacaktır.

que bu yazıya teşekkür etti.
  11. LEVENT ÇİÇEN

LEVENT ÇİÇEN TÜİSAG Üyesi

vize için parayı yatırdıktan ne kadar süre sonra vize uzuyor ben 2 gün oldu yatıralı ve henüz uzamadı

12. Erkan FINDIKLI

2 gün dediğinize göre h.sonu yatırmışsınız, bugün yarın aktif olur..

13. Gökhan Yurga

Gökhan Yurga TÜİSAG Üyesi

Ben Dün Yatırdım ,Bu sabah uzadı

14. LEVENT ÇİÇEN

LEVENT ÇİÇEN TÜİSAG Üyesi

evet bugün uzadı 170 yi aradım is sağlığı güvenliği müdürlüğünü aradım kimsenin bilgisi yok 15-20 gün sürer diyolardı

15. gülhan_

gülhan_ TÜİSAG Üyesi

Merhaba Vize işlemi tamamlandıktan snra sözleşmemizin olduğu firma ile sözleşme yenileme yapmak gerekirmi yoksa sözleşme devam edermi

16. Erkan FINDIKLI

Eğer sertifikanız pasif duruma düşmeden yaptıysanız gerek yok yenilemenize.

gülhan_ bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica