Iş Güvenliği Uzmanlığı Belge Sorgulama

Mert Fatih Kesgin

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Belgeniz onaylanmak için imzaya sunuldu.

buketdemir

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
benimki 27 sinde ulaşmıştı haala işlem görecek :(
evraklarınız tamam değil mi çünkü yanılmıyorsam inceleniyor ve sonra imzaya sunuluyor, onlar içinde bekledim 4 gün falan Nurdan hanım :düşünceli:

öznurömer

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
mrb arkadaşlar benim belgem için imzaya sunuldu diyor.
ama ben çok öceden göndermiştim evraklarımı haftaya kadar gelme ihtimali var mı?
bide acaba benden para talep ederlermi kii 30 hazirandan çok önce yollamıştım belgelerimi.

Nurdan DAHİ

Banned
Meslek
Uzman (C)
evraklarınız tamam değil mi çünkü yanılmıyorsam inceleniyor ve sonra imzaya sunuluyor, onlar içinde bekledim 4 gün falan Nurdan hanım :düşünceli:
EVRAKLARIM TAMAM DİYE BİLİYORUM AMA BİR PARA YATIRMADIM ONU MU İSTİYORLAR ACABA? ARIYORUM EKSİK BİŞEY Mİ VAR DİYE TELEFONU AÇAN YOK!!!

ycet

Üye
TÜİSAG Üyesi
Nurdan hanım bende sizin gibi yapıyor ve bekliyorum. Burası Türkiye, hemen atlamayacaksın bir şeye.... (kafiyeli oldu galiba:kararsız:)

okko

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
benimki 21 inde gitti halen işlem görmek için bekleniyor diyor off off

Ali Rıza Erdoğan

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
26nda ellerindeydi belgelerim hala "Belgeniz işlem görmek için bekliyor."
Bu yazıyı görmekten sıkıldım açıkçası :p Bu arada ben bu sınavda kazanan sayısını 4200 civarında diye biliyordum demek ki bu iyimser bir rakammış :) 5bin uzman :D bi bu kadar hatta daha fazla uzmanda bir sonraki sınavda çıkar sanırım :p 1 buçuk senede 51 den 130 a çıktığını düşünürsek eğitim kurumlarını oy oy oy :D

taylantalu

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar bence birilerinin abartması isg uzmanı olarak 5000 kişi girdimi ki hepsi kazansın bence herşeye inanmayın, bakanlık kendi işine geldiği için böyle bir şey söylüyor, bazı kurumlarda ucuza adam çalıştırabilmek için bu yalana alet oluyor

ihsancan bicer

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
bende arkadaşa katılıyrm , zaten burada duydum 6000 kişi olduğunu , kendi tahminime göre şu an tr bulunan iş güv uzmanı sayısı 3000 4000 civarıdır , zaten iş bulmada böle konuşarak bizim ayağımızı kesiyolarki fazla para istemeyelim :) ...

Hasan_k

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
benımkide 27 sinde ellerine ulastı ama işlem görmek için bekliyor diyor.Nurdan Hanım ben de ziraat mühendisiyim bu arada sizin bölüm ne?

H. Berkay Yalçın

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
İş Veren
2 hafta oluyor belgeyi düzeltip göndereli. ses çıkmadı henüz.
Hatalı veya eksik işlem yapılan belgeniz mevcut. Lisans/Ön Lisans Diplomasının veya Mezuniyet Belgesinin sureti onaysız. Lisans/Ön Lisans Diplomasının veya Mezuniyet Belgesinin noter, ilgili üniversite veya eğitim kurumundan kurallara uygun olarak onaylatılmış suretini - Aslı Gibidir, Eğitim Kurumu ve Sorumlu Müdür kaşeleri basılmış ve Sorumlu Müdür tarafından imzalanmış - gönderiniz.

GreatWhite

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Evrakları kargoya vermeden öncede aynı bildirim vardı, 10 gün oldu göndereli hala aynı!!!
Belgeniz işlem görmek için bekliyor.

taylantalu

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar anladığım kadarıyla 26 sına kadar gönderilen belgeleri postaya vermişler.

taylantalu

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Orkun bey ne yaptıkları belli değil bana 26 sına kadar olanları gönderdik dediler ilgili kurumdan

Nurdan DAHİ

Banned
Meslek
Uzman (C)
yani 25 ler gönderilmiş sıra 26 sında teslim edenlerde... yakında bizede gelir inşallah !

taylantalu

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
evet Nurdan hanım ama gerçekliğinden şüphe duymaya başladım daha 21 inde ulaşıp da gönderilmeyen var

buketdemir

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
belgem bugün eğitim kurumuna gönderilmiş :k_karışık: onlar da bana gönderecekler.

Fatih Mert

Üye
TÜİSAG Üyesi
şimdi yurtiçi kargoya sordum belge 26 sında teslim alınmış ben aralık 2011 de geçtim sınavı daha isg c sınıfı uzmanlık belgemi alamadım bu ne iştir ya .. yazıktır be

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.