Iş Güvenliği Uzmanlığı Belge Sorgulama

chemist

Üye
TÜİSAG Üyesi
gelmeyecek sanırım :) yine işlem görmek için bekliyor yazıyor

arif_08

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
15252 işlem görmek için bekliyor yazıyor

serhat

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Böyle bir şey olmaz.Görüyorumki bir cok kişinin eline belgesi hala ulaşmamış.Özel sektörde bu tür şeyler çok hızlı yürü yor.Niyeyse devlete geldimi hep yavaş işliyor.Bir de neden herkes ücret ödemiyor.Ya herkes ücret ödesin yada ödemesin.Ödediğimiz yerde kurumun döner sermayesine .Yazlıklarna gierler orda yerler vatandaşın parasını.Kursaklaında kalır inşallah hepsi.Türküm ama böyle bir devlet zihniyetinden nefret ediyorum.Belgede onların olsun...

scanbulat1

Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar,
Belgelerimi 20 Haziranda kargoya verdim.21 haziranda abdullah çevirici teslim aldı gözükmesine rağmen benden sertifika ücretimi yatırmamı istediler.( Belge Sorgulamada Eksik evrak gözüküyordu) Uzun uğraşlara rağmen hiçbir yetkili ile görüşme imkanı bulamadım.(Telefon,Fax,Email)
Bende üşenmeden Ankara'ya gittim.Evrak numaramı öğrendim.Evrak numarasından yetkili personeli buldum.Evramlarımın 3 temmuz 2012 tarihinde kayda girdiğini ve 30 haziran dan sonra giren evraklardan belge ücreti alındığını söyledi.Tekrar evrak kayıtdan gelen posta kayıtlarını inceledik.sonunda bulduk... 26 HAZİRAN 2012 tarihinde evrak girişi yapılmış.
Neyseki hatayı düzelttiler.
Anlaşılan şu ki
Kurumun (İSGGM ) evrakı alması önemli değil.Önemli olan evrak kayıt numarasının ne zaman verildiği. Benim evraklar 21 Haziranda Alınmış ama 26 Haziran da Evrak Kaydına Girmiş.
Ayrıca Sertifikaların Eğitim Kurumlarına Yollanacağı bilgisini verdiler.( Yoğunluktan Dolayı)

okko

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar,
Belgelerimi 20 Haziranda kargoya verdim.21 haziranda abdullah çevirici teslim aldı gözükmesine rağmen benden sertifika ücretimi yatırmamı istediler.( Belge Sorgulamada Eksik evrak gözüküyordu) Uzun uğraşlara rağmen hiçbir yetkili ile görüşme imkanı bulamadım.(Telefon,Fax,Email)
Bende üşenmeden Ankara'ya gittim.Evrak numaramı öğrendim.Evrak numarasından yetkili personeli buldum.Evramlarımın 3 temmuz 2012 tarihinde kayda girdiğini ve 30 haziran dan sonra giren evraklardan belge ücreti alındığını söyledi.Tekrar evrak kayıtdan gelen posta kayıtlarını inceledik.sonunda bulduk... 26 HAZİRAN 2012 tarihinde evrak girişi yapılmış.
Anlaşılan şu ki
Kurumun (İSGGM ) evrakı alması önemli değil.Önemli olan evrak kayıt numarasının ne zaman verildiği. Benim evraklar 21 Haziranda Alınmış ama 26 Haziran da Evrak Kaydına Girmiş.
Ayrıca Sertifikaların Eğitim Kurumlarına Yollanacağı bilgisini verdiler.( Yoğunluktan Dolayı)

Peki evrak kayıt numaranız kaç sayın Scanbulat1

okko

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
O zaman bizimkilerde risk altında 15301 benimki ayın 21 inde abdullah çevirici teslim aldı.

Bu arkadaş kimse aldığı butun evraklarda sıkıntı çıktı bugune kadar yalnız olamaz böle birşey.

murat avcı

Üye
TÜİSAG Üyesi
evrak numaram 16285 kaç hafta olu hala bekliyorum :S belgeniz işlem görmek için bekliyor diyor.

nasıl adam bunlar ya.

GKCN07

Üye
TÜİSAG Üyesi
Bir arkadaşımın (daha iki hafta oldu yollayalı) imzaya sunmaya hazırlanıyo deniyormuş... Bu demek oluyor ki ücret yatıranlara öncelik tanıyorlar...
Olabilir ben 1 aydan daha fazla süredir belgemin işlem görmesi için bekliyorum

ka64

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Arkadaşlar,
Anlaşılan şu ki

Dostum benimde durumum sizinki ile aynı kargo tarafından evraklarım 21.06.2012 tarihinde ABDULLAH ÇEVRİM'e imza karşılığı teslim edilmiş.Elimde kargo teslim formu mevcut kayıt numaram:14954 halen belge ücreti istiyorlar....21 haziran teslimlerde sanırım aynı hatayı yaptılar..Bende Ankaraya gitmeden sanırım sorun çözülmeyecek.Lanet olsun...

theerkan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
:D

okko

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Harbiden bende yıprandım ama ya

Hasan_k

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Her yerde torpil var arkadas benımle beraber yolladı o egıtım kurumu vasıtasıyla bıreysel gıbı yolladı onun kı gecen hafta geldı ben bıreysel basvuru yaptım halen daha belgenız işlem görmek için bekliyor diyor.Çıldıracagım ya hem eğitim kurumu ile yollananlar kaale alınmayacak denılıyor hemde eğiğtim kurumunun yolladıgı belgeyı en one alıp sertifikalandırıyolar durmak yok yola devam

okko

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar nihayet bende Belgeniz postaya verildi yazıyor. :D

Evrka Kayıt no 15301

chemist

Üye
TÜİSAG Üyesi
benim hallaaa işlem görmek için bekliyor diyor yaaa bu ne :( hayırlı olsun okko sevindim adına ;)

Nurdan DAHİ

Banned
Meslek
Uzman (C)
imzaya verildi demeden mi?

Nurdan DAHİ

Banned
Meslek
Uzman (C)
gözün aydın okko, hayırlı olsun bende 15800 gibi bişeyim heralde bu hafta sonuna kadar imzalanır benimkide :(

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.