Haber Iş Güvenliği Uzmanları Eleşkirt'te - Ağrı

Konu, 'Diğer İş Sağlığı Ve Güvenliği Haberleri' kısmında Serçin YAPRAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Serçin YAPRAK

  Serçin YAPRAK TÜİSAG Üyesi  AĞRI (İHA) – Ağrı’nın Eleşkirt ilçesine gelen iş güvenliği uzmanları, personel çalıştıran işyerlerinde sağlık taraması gerçekleştirdiler.
  [​IMG]

  Ağrı'nın Eleşkirt ilçesine gelen iş güvenliği uzmanları, personel çalıştıran işyerlerinde sağlık taraması gerçekleştirdiler.

  İş güvenliği uzmanı Mehmet Ali Oruç, kanunun iş verenlere yüklediği kanuni yükümlülük esasları çerçevesinde eleman çalıştıran işyerlerini denetlediklerini belirterek, "Yanımızda getirdiğimiz sağlık görevlilerimizce denetlediğimiz işyerlerinde çalışan personelin hem kan örneklerini alıyoruz hem de onları yasa içeriği ile ilgili bilgilendiriyoruz. Bulunduğumuz bu işyerinde çalışan bütün elemanların kan örneklerini aldık. Yasa gereği çok tehlikeli ve tehlikeli işyerlerinde çalışanlar bu hizmetleri almak zorundalar. Bu kapsamda bugün bu işyerini denetliyoruz. Denetlediğimiz işyeri örnek teşkil edebilecek hijyen ve çalışma prensibini oturtmuş bir işletme olduğunu görmekten ayrıca ziyadesiyle memnun olduk" dedi.

  İşletme sahibi Ergül Tenekeci ise, yasa gereği işyerlerinin denetlenmeye tabi tutulmasını memnuniyetle karşıladığını belirterek, görevlilere teşekkür etti. - AĞRI

  Kaynak: haberler.com


   
  Last edited by a moderator: 7 Nisan 2014
  Gülşen ÇETİN bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica