Iş Güvenliği Uzmanın Kadrosu | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Iş Güvenliği Uzmanın Kadrosu

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Hakkında' kısmında birol güçlü tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. birol güçlü

  birol güçlü TÜİSAG Üyesi  Merhaba arkadaşlar, başka bir kadroda görev yaparken, aynı yerde uzman olarak sözleşme imzalayabilirmiyiz? imzalarsak unvanımız ve kadromuz nasıl olur ? bilginize.


   


 2. İmzalayabilirsiniz ama kişi sayısına göre haftalık çalışma saatleri kadar bildirim yapmanız gerekir. Eğer tam zamanlı olarak bildirim yaparsanız bakanlık başka bir bölümde de görev yapmanıza sıkıntı çıkarıyor. Kadro konusunu bilmiyorum ama böyle durumlarda iş tanımınızda veya ünvanda belirtilmesi gerekiyor. Bazı firmalar her pozisyon için iş tanımı yapıp kişileri atarken bazıları ise kişiye özel iş tanımı yazıyor bu durumlarda.
  İmzalayabilirsiniz ama kişi sayısına göre haftalık çalışma saatleri kadar bildirim yapmanız gerekir. Eğer tam zamanlı olarak bildirim yaparsanız bakanlık başka bir bölümde de görev yapmanıza sıkıntı çıkarıyor. Kadro konusunu bilmiyorum ama böyle durumlarda iş tanımınızda veya ünvanda belirtilmesi gerekiyor. Bazı firmalar her pozisyon için iş tanımı yapıp kişileri atarken bazıları ise kişiye özel iş tanımı yazıyor bu durumlarda.

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica