Iş Güvenliği Uzmanı Yanında Neler Bulundurmalıdır?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Hakkında' kısmında hozant tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. hozant

  hozant Guest  İş güvenliği uzmanının çantasında neler bulunmalıdır? Örneğin diz üstü bilgisayar mı, tablet mi? Şerit metre? El feneri? sv. Tecrübeli çalışanların görüş ve önerilerini bekliyorum.


   
 2. nazo

  nazo TÜİSAG Üyesi

  fotoğraf makınası mutlaka bulunmalı

   
 3. mcahf

  mcahf TÜİSAG Üyesi

  şantiyede çalışmaktayım.saha gezintilerimde en çok ihtiyaç duyduğum bugüne kadar şu olmuştur.uygunsuz gördüğüm bir durumu resimlemek ve hangi kısmın uygunsuz olduğu ve iyileştirme için ne yapılması gerektiğini yazmak.Bunu hep şununla yapmayı planlamışımdır, ama bir türlü nasip olmadı. Kalem özelliği olan bir telefon veya ideal boyutlarda gene kalem özelliği olan bir tablet. uygunsuzluğun resmini çekiyorsunuz hemen resmin üzerinde kalem ile istediğiniz gibi yazı yazıp,şekil çizip, ofise veya evinize gittiğinizde onunla ilgili iyileştirme çalışmalarına başlıyorsunuz. Ben şahsi olarak en çok buna ihtiyaç duymuşumdur.

     

   
 4. SeyitAliYavuz1907

  SeyitAliYavuz1907 TÜİSAG Üyesi

  Bencede bir fotoğraf makinesi veya ipad. Ayrcıa mcahf sizin için önerebileceğim android işletim sistemli bir telefon veya bir tablet. kamera özellikleri 5 mp üzerinde ve flashlı olması.Bundan sonra SNAGİT diye bir program indirip çektiğiniz fotoğraf üzerinde Text,Resim,Şekil vs. işlemler yapabilirsiniz :)

   
  nneergiz bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica