Iş Güvenliği Uzmanı Yanında Neler Bulundurmalıdır?

• Konbuyu başlatan hozant
  • Başlangıç tarihi
H

hozant

Guest
İş güvenliği uzmanının çantasında neler bulunmalıdır? Örneğin diz üstü bilgisayar mı, tablet mi? Şerit metre? El feneri? sv. Tecrübeli çalışanların görüş ve önerilerini bekliyorum.

nazo

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
İş güvenliği uzmanının çantasında neler bulunmalıdır? Örneğin diz üstü bilgisayar mı, tablet mi? Şerit metre? El feneri? sv. Tecrübeli çalışanların görüş ve önerilerini bekliyorum.
fotoğraf makınası mutlaka bulunmalı

mcahf

Üye
TÜİSAG Üyesi
şantiyede çalışmaktayım.saha gezintilerimde en çok ihtiyaç duyduğum bugüne kadar şu olmuştur.uygunsuz gördüğüm bir durumu resimlemek ve hangi kısmın uygunsuz olduğu ve iyileştirme için ne yapılması gerektiğini yazmak.Bunu hep şununla yapmayı planlamışımdır, ama bir türlü nasip olmadı. Kalem özelliği olan bir telefon veya ideal boyutlarda gene kalem özelliği olan bir tablet. uygunsuzluğun resmini çekiyorsunuz hemen resmin üzerinde kalem ile istediğiniz gibi yazı yazıp,şekil çizip, ofise veya evinize gittiğinizde onunla ilgili iyileştirme çalışmalarına başlıyorsunuz. Ben şahsi olarak en çok buna ihtiyaç duymuşumdur.

SeyitAliYavuz1907

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Bencede bir fotoğraf makinesi veya ipad. Ayrcıa mcahf sizin için önerebileceğim android işletim sistemli bir telefon veya bir tablet. kamera özellikleri 5 mp üzerinde ve flashlı olması.Bundan sonra SNAGİT diye bir program indirip çektiğiniz fotoğraf üzerinde Text,Resim,Şekil vs. işlemler yapabilirsiniz :)

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.