İş Güvenliği Uzmanı İş İlanları | Sayfa 2 | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

İş Güvenliği Uzmanı İş İlanları

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında Mustafa ESEN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

?

Sizcede bu işde bir terslik var mı.?

1. Evet var :=()

oy sayısı 57
    39,3%
  2. Hayır herşey normal olağan süreç :0

oy sayısı 6
    4,1%
  3. En az maaşa çalişacak uzman arıyorlar. :((

oy sayısı 83
    57,2%
  4. Reklam yapmanın bir yolunu bulmuşlar. :))

oy sayısı 19
    13,1%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. expert

expert TÜİSAG Üyesi

Meclisin yasayı yürürlüğe sokacak zamanı yok malesef ki yolsuzluklarla uğraşmaktan ,debelenip duruyorlar

2. Melih Şendoğan

Melih Şendoğan TÜİSAG Üyesi

Gıda Mühendisiyim, 2007 yılından bu yana Gıda Sektöründe farklı alanlarda Üretim,Kalite-Güvence(ISO 22000,ISO 9001),İşletme,Laboratuvar Akreditasyon Çalışmaları düzeyinde deneyimim var . 21 Aralık sınavına göre B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı oldum.

Mersin 'de ikamet etmekle beraber ; Mersin,Adana bölgesinde iş arıyorum.

Teşekkürler,
    Gıda Mühendisiyim, 2007 yılından bu yana Gıda Sektöründe farklı alanlarda Üretim,Kalite-Güvence(ISO 22000,ISO 9001),İşletme,Laboratuvar Akreditasyon Çalışmaları düzeyinde deneyimim var . 21 Aralık sınavına göre B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı oldum.

Mersin 'de ikamet etmekle beraber ; Mersin,Adana bölgesinde iş arıyorum.

Teşekkürler,

3. Mustafaa ÖNCÜ

Mustafaa ÖNCÜ TÜİSAG Üyesi

C sınıfı iş güvenliği uzmanıyım denizlide ikamet etmekteyim
    ******kesildi******

Last edited by a moderator: 19 Ocak 2014
  4. yenibirdost

yenibirdost TÜİSAG Üyesi

Tamamen doğru teşhis bence firmalarının reklamını bu şekilde ucuza yapıyorlar.

Gökhan KANDEMİR bu yazıya teşekkür etti.
  5. omer_bacak

omer_bacak TÜİSAG Üyesi

Bölümünü değiştir :)

zafer1958 bu yazıya teşekkür etti.
  6. dnttch

dnttch TÜİSAG Üyesi

Bursa - C sınıfı İş Güvenlik Uzmanıyım. 4 yıldır Makina Mühendisi olarak özel bir şirkette sırasıyla; Üretim, Servis ve İş Güvenlik Uzmanı olarak çalışlmaktayım. Bursa'da part time olarak eğitim, acil durum eylem planı, risk değerlendirme faaliyetlerini yürütebileceğim bir iş aramaktayım.

7. Ediz U.

Ediz U. TÜİSAG Üyesi

çalışanlar çıkıyor artık..

8. hakan.duman

hakan.duman TÜİSAG Üyesi

Sayın Kavlak, deneyimli mühendisten kastınız "İş Güvenliği Mühendisi"mi acaba?

9. dinçer dinçer

dinçer dinçer TÜİSAG Üyesi

10. İSG_Mühendisi

İSG_Mühendisi TÜİSAG Üyesi

Arayan bulur arkadaşlar, yaklaşık 5 ay önce havuzdan beni eczıbaşı aradı. Şu anki işimden memnun olduğum için işsiz olan arkadaşları aramalarını söyledim. İş güvenliği uzmanlığı kurumsal, bu işe sahip çıkan yöneticiler ile olur. Bütçe diye birşey söz konusu bile değil bizde. Anında yapılacak, risk kapatılacak mantığı oldukça olur. Her ay o kurula 40 kişi geliyor ise bu işe olur. Herkesin gönlünce olsun.

11. gurcan1903

gurcan1903 TÜİSAG Üyesi

bu ilanı siz verdiniz sanırım. ücret kısmı 1000-2000 arası şantiyede çalışacak uzman aramak ta çok ilginç geliyor. Bir çok şantiyede sabah 8 akşam 6 ve haftanın 6 günü iş ve hatta bazılarında 2 haftada bir pazar tatil mantığıyla çalışacak uzman aramak bence çok saçma umarım kimse başvurmaz ve ücreti yükseltmek zorunda kalır ilanı veren her kimse. İnşatta vasıfsız işçi günde 60-70 tl alırken uzmanın günlüğünü bu işçiden daha düşük tutmak bu mesleğe hakarettir .

Sevindik, yiğit ince, Burakdundar ve 3 kişi daha buna teşekkür etti.
  12. dinçer dinçer

Sizce tecrübesiz yeni başlayan c uzman nekadar maaş almalı?? bu işin belli bir piyasası var ve bu piyasayı bu hale uzmanlar getirdi. 2000 tl tecrübesiz uzman arkadaşlar için piyasanın üstünde bir rakam. Lütfen hayali rakamlarla konuşmayın söyledikleriniz biraz reel olsun. Günde 60-70 tl alan işçi ile uzmanı kıyaslamak ta bence çok yanlış. Hangi C Sınıfı uzman sıfır tecrübe ile piyasada 2000 tl den fazla ücret alıyor??

Last edited by a moderator: 6 Ağustos 2015
  13. gurcan1903

gurcan1903 TÜİSAG Üyesi

İlan detayı:
    Genel nitelikler:
    • Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından verilen C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı belgesine sahip
    • Ankara şantiyelerimizde tam zamanlı görev yapabilecek
    • Tercihen inşaat alanında tecrübe sahibi
    • MS Office uygulamalarını iyi derecede bilen ve raporlama yetkinliğine sahip
    • Dış görünüşüne özen gösteren, etkin iletişime sahip
    • İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemleri, Teknik Emniyet, Yangın, Güvenlik, Eğitim, Sağlık ve Güvenlik Planı, risk analizi gibi konularda mevzuat, saha uygulaması ve teknik eğitim tecrübesine sahip olan
    • Sahada ve üretim alanlarında aktif olarak denetim ve gözlem yapabilen,
    • İş Sağlığı, Güvenliği ve Çevre kapsamında eğitim ihtiyaç analizini yapabilecek
    • Etkili eğitim ve sunum yapabilme kabiliyetine sahip
    • İletişim ve insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın, problem çözme yeteneğine sahip, öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık olan
    • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
    Ben bu niteliklerden tecrübesiz değil tecrübeli biri aradığınızı görüyorum.
    Evet piyasayı maalesef uzmanlar bu hale getirdi, ama her ne olursa olsun lisans mezunu ve eğitimini tamamlamış ve sınavı başarılı ( teorik anlamda kendi kabul ettirmiş) bir uzman arıyorsanız hele ki inşatta bu uzmanın maaşı inşatta çalışan vasıfsız personelin maaşından az olması hakarettir. İstediğini söyle. Tecrübeden kasıt nedir onu da anlamıyorum o kadar yıllardır uzmanlık yapan A sınıfı uzman gördüm çalıştığım sektörde bir tanesi bile benden fazla bişey bilmiyorlar. Önemli olan kendini sürekli geliştirmek

Last edited by a moderator: 7 Ağustos 2015
    yiğit ince bu yazıya teşekkür etti.
  14. dinçer dinçer

peki sende istediğini söyle ama gerçekler bunlar. Hayal dünyasında yaşamıyoruz

15. Caner Gayıp

Caner Gayıp TÜİSAG Üyesi

Tecrübesiz çalışan için bu ilan veriliyorsa tecrübeli arasanız demekki neler isticeksiniz..

Ben bazen öyle ilanlar görüyorum ki , şunu alalım şunu yapmamaız lazım desek binbir türlü bahane bulup yapmayacak adamlar iş uzman aramaya geldimi saydırıyorlarda saydırıyorlar nitelikleri. Çok enteresan gerçekten

ezgi çevik bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica