Iş Güvenliği Uzmani Çalişma Süreleri

emre_başkan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Arkadaşlar merhaba;

iş güvenliği uzmanlarının çalışma süreleri ile alakalı bir sorum var. şirketimiz çok tehlikeli sınıfta ve 1270 çalışan mevcut. benim hesabıma göre tam gün çalışacak 2 adet a sınıfı uzman ve geriye kalan 270 kişi içinde 90 saatlik bir uzman gerekiyor. yönetmelikte çok tehlikeli için 500 ve tam katları için tam gün çalışan en az bir adet uzman isteniyor. fakat bazı arkadaşlar 1 adet a sınıfı uzman yeter kalanı c sınıfından tamamlayabilirsiniz diyor. ben bununla alakalı bir şey bulamadım hiç bir yerde. bilen arkadaşlardan bu konuda bana yardımcı olmasını istiyorum

okhan

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
11 Ekim de yönetmelik yayınlandı ve burada süreler değişti. Çok tehlikeli 1000 personeli olan işletme 1 adet A sınıfı iş güvenliği uzmanı çalıştıracak. Yönetmeliği indirip okuyun, bakiye süre konusunda da bilgi mevcut.
6331-İŞ-GÜVENLİĞİ-UZMANLARININ-GÖREV-YETKİ-SORUMLULUK-VE-EĞİTİMLERİ-HAKKINDA-YÖNETMELİKTE-DEĞİŞİKLİK-YAPILMASINA-DAİR-YÖNETMELİK

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.