Soru : Iş Güvenliği Myo Mezunu Ve Işletme Fakültesi Mezunu Olup Isg Yüksek Lisans

ahmt01

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
isg myo mezunu olup c sınıfı belgesi alarak işletme fakültesi ni bitidikten sonra isg yüksek lisans yaparsam ne olur. b sınıfına direk girme hakkı kazanırmıyım

ahmt01

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
sınavına demek istemiştim.

HSE Engineer

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
isg den yüksek lisans yaptığında B sınıfı için sınava girmeye hak kazanırsınız.

ahmt01

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
isg den yüksek lisans yaptığında B sınıfı için sınava girmeye hak kazanırsınız.

cevabunız için teşekürler.

fakat aklıma takılan şimdi işletme fakültesi lisans belgemle isg yüksek lisans yaparsan lisans belgem teknik okul olmadığı için sınava girerken yada belgeyi alırken sıkıntı çıkarmazlar mı

c sınıfı belgem var bu arada fakat iki yıllık bir okulu bitirp aldım farkeder mi.

sercan akgün

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Bu sorunun cevabını bir süredir araştırıyorum bilen varsa cevaplayabilir mi lütfen ?

esin21

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Yukseklisans basvuru sartlarina bakarsaniz isg onlisans bitirerek herhangi bir bolumden lisans mezunu olmak var bende bu sekilde yukseklisansa basvurdum mesela sunu da belirteyim her universitenin kabul sarti farkli oluyor o donem icin ilan ettikleri klavuzu incelemek gerek

sercan akgün

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
esin21 hangi üniversitede yüksek lisans yapıyorsunuz? Ve ben aynı anda hem isg önlisans hemde iisg yüksek lisans yapmayı planlıyorum. Tabiki her ikiside uzaktan öğrenim olacak çalışmaya devam ettiğim için. Tavsiyeniz var mı bu konuda?

esin21

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
esin21 hangi üniversitede yüksek lisans yapıyorsunuz? Ve ben aynı anda hem isg önlisans hemde iisg yüksek lisans yapmayı planlıyorum. Tabiki her ikiside uzaktan öğrenim olacak çalışmaya devam ettiğim için. Tavsiyeniz var mı bu konuda?

Ben şuan yüksek lisansa kabul edilmediğim için yapamıyorum maalesef C sınıfıyım diye dışladılar beni :) Uzaktan eğitim hakkında pek bilgi sahibi değilim ancak yüksek lisans yapacaksanız önlisansı yapmanıza gerek yok diye düşünüyorum ben sonuçta yüksek lisansta aynı dersleri görüyorsunuz hemde daha detaylı önlisansa ayıracağınız vakti tez veya proje için kullanabilirsiniz

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.