Eğitim-Sunum - İş Ekipmanlarının Periyodik Kontrolleri İçin Hazırlanan Video Rehberler Hakkında | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Eğitim-Sunum İş Ekipmanlarının Periyodik Kontrolleri İçin Hazırlanan Video Rehberler Hakkında

Konu, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Yararlı Diğer Yayınlar' kısmında Genco tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Genco

Genco TÜİSAG Çalışma Birimi TÜİSAG Çalışma Birimi

İş Ekipmanlarının Periyodik Kontrolleri İçin Hazırlanan Video Rehberler Yayımlandı

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’ne bağlı olarak iş sağlığı ve güvenliği araştırma geliştirme faaliyetlerini yürüten İSGÜM, sahaya rehberlik etmek amacıyla iş ekipmanı özelinde çalışmalar gerçekleştirmektedir. İSGÜM İş Ekipmanları Birimi marifetiyle iş ekipmanlarının periyodik kontrolleri ile ilgili ısıtma kazanı, mobil kren ve sütunlu çalışma platformu için video rehberler hazırlanmıştır. Bu videoları ve ilerde yayınlanacak olan ilgili videoları “İSGÜM İş Ekipmanları” Youtube kanalından takip edebilirsiniz. Aşağıda linkleri verilen ekipmanlar için görüş ve önerilerinizi isekipmanlari.isgum@ailevecalisma.gov.tr adresine e-posta ile gönderebilirsiniz.

Isıtma Kazanı Periyodik Kontrol Video Rehberi

Mobil Kren Periyodik Kontrol Video Rehberi

Sütunlu Çalışma Platformu Periyodik Kontrol Video Rehberi

Kaynak: İsgkatip

KübraEren, kadir adanır, Gamze ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  2. Esra Kaya 87

Esra Kaya 87 TÜİSAG Üyesi

Herkese merhaba, Temel İSG Teknik Konularla ilgili eğitim sunumunuz varsa benimle paylaşabilir misiniz?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica