Makale : İş Dünyası - Bu Hastalıklardan Kurtulamıyorlar - Dr. Sinan Akkurt

Gamze

TÜİSAG Yönetim Yardımcısı
Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Migren, boyun fıtığı, ülser, gastrit, reflü, bel ağrısı, depresyon, uykusuzluk, sinüzit ve daha niceleri... İş dünyası, ofis ortamlarında yaygın rahatsızlıklar ve , hastalıklarla mücadele ederken nelere dikkat etmeli?

Beyaz yakalı pek çok çalışan kapalı ofis ortamında saatlerce vakit harcıyor. Kimisi bilgisayar karşısında gün boyu hareketsiz kalıyor, kimisi de fazla iş yükü karşısında zamanla yarışıyor. Elbette bu ve daha pek çok neden başta stres bağlantılı olmak üzere pek çok hastalığa davetiye çıkarıyor. Şehir hayatının keşmekeşi ve iş hayatının stresi birleşince ortaya ciddi sağlık sorunları çıkıyor. Bu durumdan elbette çalışanlar ve yöneticiler etkileniyor. Çalışma verimi düşerken çalışanların performansı olumsuz etkileniyor. İş hayatının içinde olan yönetici ya da herhangi bir beyaz yakalı çalışan mutlaka strese maruz kalıyor.

Yazının devamı aşağıda ve pdf formatı ekte yer almaktadır.

PARA_20161120_32.jpg PARA_20161120_33.jpg PARA_20161120_34.jpg

Ekli dosyalar

• Bu Hastalıklardan Kurtulamıyorlar.pdf
    762.8 KB · Görüntüleme: 11
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.