Prosedür Iş Başı Konuşması Toolbox Neden Önemlidir Yönetmelikte Yeri Nedir

Konu, 'İş Başı Konuşmaları' kısmında tuncbey tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. tuncbey

  tuncbey TÜİSAG Üyesi  bu konu başlğı altında paylaşımlarımızın saha görevinde çalışan arkadaşlara çok yardımı olacağına eminin şimdiden paylaşımlarınız için teşekkür ederim


   
  ilknur albay ve semra bu yazıya teşekkür etti.
 2. ilknur albay

  ilknur albay TÜİSAG Üyesi  merhabalar arkadaşlar, toolbox eğitimi midir tam olarak yaptığım bilmiyorum ama sahada yaptığım uygulamayı sizlere anlatayım. bir konu belirleyip anlatıyorum çalışanlara, bu genel isg eğitiminden seçilmiş konular oluyor genellikle. haftada bir departman bazında düzenliyorum. her bir birimin eğitim günü belli. bir sonraki hafta geldiğinde ise bir önceki hafta anlatılan konu ile ilgili bir sınav yapıyorum. böylelikle eğitimin etkinliğini de takip etmiş oluyorum. ayrıca sohbet ortamı olduğundan rahatlıkla çalışanlar karşılaştıkları ramak kala olayları ve tespit ettikleri tehlikeleri anlatma fırsatı buluyorlar.
  merhabalar arkadaşlar, toolbox eğitimi midir tam olarak yaptığım bilmiyorum ama sahada yaptığım uygulamayı sizlere anlatayım. bir konu belirleyip anlatıyorum çalışanlara, bu genel isg eğitiminden seçilmiş konular oluyor genellikle. haftada bir departman bazında düzenliyorum. her bir birimin eğitim günü belli. bir sonraki hafta geldiğinde ise bir önceki hafta anlatılan konu ile ilgili bir sınav yapıyorum. böylelikle eğitimin etkinliğini de takip etmiş oluyorum. ayrıca sohbet ortamı olduğundan rahatlıkla çalışanlar karşılaştıkları ramak kala olayları ve tespit ettikleri tehlikeleri anlatma fırsatı buluyorlar.

   
 3. ATURAN

  ATURAN TÜİSAG Üyesi

Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica