Soru : İş Başı Konuşması Toolbox Neden Önemlidir Yönetmelikte Yeri Nedir ?

tuncbey

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
bu konu başlğı altında paylaşımlarımızın saha görevinde çalışan arkadaşlara çok yardımı olacağına eminin şimdiden paylaşımlarınız için teşekkür ederim

ilknur albay

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
merhabalar arkadaşlar, toolbox eğitimi midir tam olarak yaptığım bilmiyorum ama sahada yaptığım uygulamayı sizlere anlatayım. bir konu belirleyip anlatıyorum çalışanlara, bu genel isg eğitiminden seçilmiş konular oluyor genellikle. haftada bir departman bazında düzenliyorum. her bir birimin eğitim günü belli. bir sonraki hafta geldiğinde ise bir önceki hafta anlatılan konu ile ilgili bir sınav yapıyorum. böylelikle eğitimin etkinliğini de takip etmiş oluyorum. ayrıca sohbet ortamı olduğundan rahatlıkla çalışanlar karşılaştıkları ramak kala olayları ve tespit ettikleri tehlikeleri anlatma fırsatı buluyorlar.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.