Iptal Edilen Temmuz 2011 Sınavı

yusuf kalkan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar temmuz 2011 de sınavı kazandım sertifikamı aldım. evde duruyor taaki bugüne kadar. bir şirketle kısmi süreli anlaşma durumum ortaya çıktı ama biraz önce birkaç yerde sınavın iptal edildiğini okuyunca donakaldım. bu konuda bilgisi olan varmı? iptal sadece 20 kişiyimi kapsıyor, yoksa tamamınımı?
yardımınızı bekliyorum.

semakmy

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
iptal edilen 3 soruyla belge almayı hakedenlerinki askıya alındı sınavı kazanıp belge aldıysan sizi etkilemez arkadaşım

ATURAN

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
arkadaşlar temmuz 2011 de sınavı kazandım sertifikamı aldım. evde duruyor taaki bugüne kadar. bir şirketle kısmi süreli anlaşma durumum ortaya çıktı ama biraz önce birkaç yerde sınavın iptal edildiğini okuyunca donakaldım. bu konuda bilgisi olan varmı? iptal sadece 20 kişiyimi kapsıyor, yoksa tamamınımı?
yardımınızı bekliyorum.

Sorunuz ile ilgili daha önce yazılmış olan yazıları aşağıda bulunan linkten görebilirsiniz...:)

http://www.isgfrm.com/threads/temmu...a-kazanılmış-belgelerin-İptali-hakkında.4931/

çağatayözcan

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
aynı maduriyeti bende yaşadım gibi hatta yöneticilerimle de konusu oldu ama normal bir şekilde sınavı 70 ile geçip kazandıysanız yani dava açıpta kazananlardan değilseniz belgemiz iptal olmadı.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.