Tartışma - Inspector | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Tartışma Inspector

Konu, 'Güncel Tartışma Konuları' kısmında Barış DOĞAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Barış DOĞAN

  Barış DOĞAN TÜİSAG Üyesi  Saygıdeğer TÜİSAG Kurucuları ve yöneticileri burdan sizlere söylemek istediğim sadece işgüvenliği uzmanlık belgesi olanlarmı iş güvenliği profesyonelleri oluyor ? Bizleri (saha destek elemanlarını) unutuyorsunuz Ben şahsen üye olmak istiyorum ama uzmanlık belgem olmadığı için üye olamıyorum asıl ayrımcılığı sizler yapıyorsunuz ben yaklaşık 15 yıldır supervisor olarak saha da aktif çalışıyorum . Kimileri 1 aylık eğitimle profesyonel oluyor (-herkes için geçerli değil-) Bu konuda bi düşünceleriniz varmı?


   
  Burak HEKİM bu yazıya teşekkür etti.
 2. FUNDA3426

  FUNDA3426 TÜİSAG Üyesi

  Görev tanımınız nedir ? Risk tespiti yapıyor musunuz mesela *

   
 3. Barış DOĞAN

  Barış DOĞAN TÜİSAG Üyesi

  evet yapabiliyorum.

     

   
 4. Kaan SAKA

  Kaan SAKA TÜİSAG Kurucusu Admin

  Barış bey merhaba,
  Bu mesajınızdan anladığım kadarıyla topluluğumuz ve yaptıklarımızdan hiç bir şekilde haberdar olmadığınızı görmekteyim. İş sağlığı ve güvenliği profesyoneli yasada da tanımlanmış bir kavram olup bu kavramı biz yaratmamış bulunmaktayız.
  İSAG derneğimize kayıt olabilmeniz için iş sağlığı ve güvenliği profesyoneli olmanız gerektiği tüzüğümüzde yer almaktadır. TÜİSAG için böyle birşey söz konusu değildir. Son zamanlarda formeninden tutunda muhasebecisine kadar bir çok kişi sitemize üye olarak bilgi almaktadır. TÜİSAG ülkemize iş güvenliği kültürünü kazandırmakta rol oynamak için kurulmuştur. Bundan dolayı kapımız iş sağlığı ve güvenliğine önem veren ve bu konuda bilgilenmek isteyen herkese açıktır.

  İyi çalışmalar.

   
 5. Barış DOĞAN

  Barış DOĞAN TÜİSAG Üyesi

  Kaan bey;
  Kapınızın herkese açık olduğundan eminim bundan da hiç bir şüphem yok siteyi sürekli takip ediyorum benim söylemek istediğimi siz anlamadınız sanırım neden derneğe üye olamıyoruz tüzüğü değiştiremiyor musunuz ? ben sadece site üzerinde üye olmak istemiyorum bölge temsiciliği de yapmak istiyorum

     

   

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica