Haber : İnşaat İşçileri Yaylanan Eldivenle Hastalıklardan Korunacak

Numeko Safety İş Güvenliği Ekipmanları

Tolga_34

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Katılım
4 May 2012
Mesajlar
460
Tepki puanı
1,753
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
O maşallah :) Hanım kız bizim forumda da haber olmuş. Ben bu haberi internet üzerinden okuduğumda hissetiklerimi burada yazabilmem mümkün değil. :)
Önemli olan eldivenin kullanım kolaylığı, standartlara uygunluğu vs. vs. değil, önemli olan ! niyet. Ve niyete bakın : Babası için. :)
Bu haberin bir diğer yönü de, sahada çalışanlar üzerinde İSG kültürü halen daha yerleştirilmeye çalışılıyor olmasına rağmen, küçükler çocuklarımız bir İSG kültürü ile yetişip geliyorlar.
Benim manevi torunlarımdan biri ilköğretime gidiyor 5 nci sınıfta. Geçenlerde bana okulunda görmüş olduğu bir aksaklığın resmini yollamış "nöbetçi öğretmene rapor ettim, dede" diye yazmış. Aksaklık mı? Tam bunların boy mesafesinde ve küçüklerin de el uzanma mesafesinde koridor duvarında bir priz yerinden çıkmış, açıkta elektrik kabloları var :)
Çok tatlı :alkış:
 
Üst

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.