Eğitim-Sunum Inorganik Tozlarin Ve Partikül Maddelerin Ölçüm Ve Analiz Yöntemleri

Hüseyin KORKMAZ

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
İNORGANİK TOZLARIN ve PARTİKÜL MADDELERİN ÖLÇÜM ve ANALİZ YÖNTEMLERİ

Ekli dosyalar

• PM.ppt
    1.7 MB · Görüntüleme: 92

msezgin

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Sn. Korkmaz,
Emek verilerek tercüme edilmiş, doyurucu içeriği olan bir sunum. Esas amacı tozların iş sağlığı ve güvenliği açısından önemi olmalıydı. Sunum daha çok teorik olup çalışma ortamında veya çevredeki toz analiz yöntemleri üzerinde durmuş. Hazırlayan arkadaşlarımıza bir kimyacı, bir fizikçi ve şayet bulurlarsa bir de fizikokimyacı ile görüşüp sunumlarını redakte (yazım hatalarını düzeltmelerini) etmelerini önereceğim. Ayrıca ESD. ppm, mg/m3 gibi konsantrasyon birimlerinde de hatalar düzeltilebilir. Referans olarak Tehlikeli Kimyasallar Yönetmeliğinden de yararlanabilirler.
Selamlar.

Hüseyin KORKMAZ

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Sayın Msezgin;

Bunu sunumu hazırlayan bir BİYOKİMYAGER. bu sunumu eşimin tez ödevi için araştırmıştım ama sitedeki arkadaşlara yardımcı olur diye paylaştım. İş güvenliği için değilde tez yazmakta kullanıldığından dediğiniz doğru ancak bu konu içinde olmadığımdan dokunmadan paylaştım sadece. Umarım faydalı olur.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.