İki Yerde Sigortalı Çalışma

Kayaa Kayaaa

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
DSP
Öncelikle herkese merhaba. Bi osgb bünyesinde sağlık personeli olarak tam zamanlı görev yapmaktayım ancak isg katip üzerinden atamam yok. Dsp sertifikamı başka osgb ye verip isg katip üzerinden atama yaptırırsam sıkıntı yaşar mıyım ?

Erkan FINDIKLI

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Öncelikle herkese merhaba. Bi osgb bünyesinde sağlık personeli olarak tam zamanlı görev yapmaktayım ancak isg katip üzerinden atamam yok. Dsp sertifikamı başka osgb ye verip isg katip üzerinden atama yaptırırsam sıkıntı yaşar mıyım ?
Onu bilmem de yapmaya çalıştığınız sahtekarlığı burada açıkladığınız için sıkıntı yaşayabilirsiniz..

Burak Bilen

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Bence de.. Neyi soruyorsun böyle?

aykut durukan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
bu belge kullandıranlar yüzünden ortam ve fiyatlar bu şekilde

Seyit GÜVENÇ

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Çalıştığınız OSGB'de sigortasız mı çalışıyorsunuz? Şayet sigortasız çalışıyorsanız iş gücünüzün sömürülmesine müsaade ediyorsunuz demektir. Şayet OSGB sizin sigortanızı yatırıyor ise zaten sizi İSG-KATİP üzerinden tam zamanlı olarak atamış demektir. Sizi bir başka iş yerine atamasına gerek yok. Bu durumda da diğer bir OSGB üzerine sertifikanızı veremezsiniz. İlk zamanlarda fark edilmese de fark edildiğinizde hem siz hem de OSGB ceza alacaktır.

Davutt

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Denetim olmadığından dolayı istediğinizi yapabilirsinz,3 yerde çalışan kişileri biliyorum...

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.